Reklama

"Godzilla vs. Kong": Znamy premierę nowej odsłony! Jest opóźnienie

Dwie oczekiwane premiery zaliczają opóźnienie! Najnowsza odsłona "Dinuy" trafi do kin w okolicach Święta Dziękczynienia przyszłego roku, a "Godzilla vs. Kong" jeszcze później.

"Diuna 2": Data premiery przesunięta o miesiąc

Początkowo druga część spektakularnej "Diuny" w reżyserii Denisa Villeneuve’a miała zadebiutować na ekranach kin 20 października 2023 roku. Zdecydowano jednak o przesunięciu premiery na 17 listopada, bliżej Święta Dziękczynienia. Zdjęcia do filmu mają rozpocząć się w lipcu br.

"Diuna" to ekranizacja bestsellerowej powieści Franka Herberta pod tym samym tytułem. Za kamerą stanął Denis Villeneuve. W obsadzie znaleźli się Timothée Chalamet, Rebecca Ferguson, Zendaya, Oscar Isaac czy Jason Momoa.

Reklama

W części drugiej do aktorów dołączy Florence Pugh. Zagra księżniczkę Irulanę Corrino. W filmie pojawią się także Austin Butler (jako Feyd-Rautha), Christopher Walken (Padyszach Imperator Szaddam IV).

"Diuna": Fabuła filmu

"Diuna" opowiada historię niezwykłej, pełnej przygód i emocji podróży Paula Atrydy. Temu genialnemu i utalentowanemu młodemu człowiekowi pisane jest wspaniałe przeznaczenie, którego on sam nie jest w stanie pojąć. Najpierw jednak Paul musi się udać na najbardziej niebezpieczną planetę we wszechświecie, żeby ratować rodzinę i rodaków. Na planecie wybucha zażarty konflikt o dostęp do niewystępującej nigdzie indziej, najcenniejszej ze znanych substancji. Wyzwala ona w ludziach ich największy potencjał. Ale wojnę przetrwają tylko ci, którzy pokonają swój strach.

"Godzilla vs. Kong": Nowa odsłona w 2024 roku

Nieco później zobaczymy w kinach także kolejną odsłonę "Godzilla vs. Kong". Film, za kamerą którego stanie Adam Wingard, ma pojawić się na dużym ekranie 13 marca 2024 roku.

"Godzilla vs. Kong": O filmie

Kong i jego obrońcy podejmują niebezpieczną wyprawę w celu odnalezienia prawdziwego domu kolosa. Towarzyszy im Jia, młoda sierota, którą z Kongiem łączy wyjątkowa i silna zażyłość. Niespodziewanie na drodze ekspedycji staje wściekła Godzilla, siejąc zniszczenie po całym globie. Monumentalne starcie tych dwóch tytanów, zaaranżowane przez pozostające w ukryciu siły, jest zaledwie początkiem tajemnicy, której rozwiązanie leży głęboko w jądrze Ziemi.

Zobacz też:

Lena Headey pozwana przez agencję. Gwiazda "Gry o tron" słono za to zapłaci?

"Thor: Miłość i grom": Jeff Goldblum i Peter Dinklage wycięci z filmu?

Miles Teller nowym Jamesem Bondem? Jego babcia uważa, że byłby idealny!

Liv Tyler: W latach 90. była wielką gwiazdą. Dlaczego zniknęła? Co się z nią dzieje?

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Diuna: Część druga | Denis Villeneuve

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy