Reklama

"Thor: Miłość i grom": Jeff Goldblum i Peter Dinklage wycięci z filmu?

W Hollywood odbyła się uroczysta premiera filmu "Thor: Miłość i grom". W najnowszym filmie Marvela zabrakło jednak Jeffa Goldbluma i Petera Dinklage'a. Aktorzy mieli pojawić się w produkcji, lecz... zostali wycięci!

W Hollywood odbyła się uroczysta premiera filmu "Thor: Miłość i grom". W najnowszym filmie Marvela zabrakło jednak Jeffa Goldbluma i Petera Dinklage'a. Aktorzy mieli pojawić się w produkcji, lecz... zostali wycięci!
Jeff Goldblum /Theo Wargo /Getty Images

Informację o wycięciu Jeffa Goldbluma i Petera Dinklage’a z filmu "Thor: Miłość i grom" podał wcielający się w nim w rolę superzłoczyńcy Christian Bale. Batmanowi z filmów Christophera Nolana przypadła tu w udziale postać Gorra, rzeźnika bogów. Miano to nie jest przesadzone, a głównym zajęciem Gorra jest właśnie zabijanie bogów, których obwinia za śmierć swojej rodziny.

Reklama

"Thor: Miłość i grom": Jeff Goldblum i Peter Dinklage wycięci z filmu

"Miałem okazję pracować z Peterem Dinklage’m. Sceny ostatecznie nie znalazły się w gotowym filmie, ale był fantastyczny. Miałem też okazję pracować z Jeffem Goldblumem. On również nie znalazł się w finalnej wersji filmu. Jak więc widzicie, wiele rzeczy skończyło na podłodze montażowni, choć były piękne i genialne" – mówi Christian Bale w rozmowie z youtubowym kanałem "Prensa Escenario".

Jeff Goldblum dołączył do Kinowego Uniwersum Marvela (MCU) w poprzednim filmie reżyserowanym przez Taikę Waititiego: "Thor: Ragnarok". Wcielił się tam w rolę ulubieńca fanów, Arcymistrza, który w kolejnej części został wycięty w montażu. Dinklage pojawił się w MCU w filmie "Avengers: Wojna bez granic". Zagrał w nim postać krasnoluda Eitriego.

Goldblum i Dinklage nie są jedynymi gwiazdami, które zostały wycięte z filmu "Thor: Miłość i grom". Podobny los podzieliła Lena Headey ("Gra o tron"), która również znalazła się w obsadzie filmu Waititiego. 

Pomimo tych ubytków, obsada tego komiksowego widowiska nadal robi wrażenie. Obok Bale’a wystąpili w nim m.in. Chris HemsworthNatalie PortmanChris PrattTessa ThompsonDave BautistaRussell CroweMatt Damon i Karen Gillan. Premiera filmu już w piątek 8 lipca. 

Zobacz też:

"Blonde": Film o Marilyn Monroe już wzbudza kontrowersje

Wanda Maximoff dostanie swój film w MCU? Pierwsze informacje

Dakota Johnson oskarża Alfreda Hitchcocka. Chodzi o jej babcię

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Thor: Miłość i grom | Jeff Goldblum | Peter Dinklage
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy