Reklama

Reklama

"Enola Holmes 2": Netflix pokazał nowy zwiastun. Kiedy premiera?

Netflix zaprezentował drugi zwiastun sequela filmu "Enola Holmes". Produkcja z tytułową rolą Millie Bobby Brown trafi do oferty platformy 4 listopada.

Netflix zaprezentował drugi zwiastun sequela filmu "Enola Holmes". Produkcja z tytułową rolą Millie Bobby Brown trafi do oferty platformy 4 listopada.
Millie Bobby Brown w filmie "Enola Holmes 2" /Alex Bailey/Netflix © 2022 /materiały prasowe

Najnowsza przygoda Enoly Holmes będzie wymagała nie jednego, ale aż dwóch detektywów. W kontynuacji popularnego filmu Netflix w głównych rolach powrócą gwiazda "Stranger Things", Millie Bobby Brown oraz niezrównani Henry Cavill i Helena Bonham Carter. Na ekranie partnerować będą im Louis Partridge, Adeel Akhtar, David Thewlis, Susan Wokoma i Sharon Duncan-Brewster.

Reklama

"Enola Holmes 2": O czym opowie film?

Po rozwiązaniu pierwszej sprawy Enola Homes (Millie Bobby Brown) idzie w ślady swojego słynnego brata Sherlocka (Henry Cavill) i otwiera własną agencję... by szybko przekonać się, że życie kobiety detektywa to nie bułka z masłem. Akceptując surowe realia dorosłości, postanawia zamknąć swój biznes, gdy nagle zjawia się sprzedawczyni zapałek bez grosza przy duszy i daje jej pierwsze zlecenie z prawdziwego zdarzenia. 

Pragnie znaleźć swoją siostrę, lecz sprawa okazuje się o wiele bardziej zagmatwana i rzuca Enolę w nieznane rejony — od niepokojących londyńskich fabryk przez kolorowe sale koncertowe po najwyższe kręgi społeczne, nie wspominając o słynnym domu pod Baker Street 221B. Wpadłszy w sidła złowrogiego spisku, Enola musi zwrócić się o pomoc do dawnych przyjaciół — w tym samego Sherlocka — by rozwikłać tajemnicę. Gra toczy się dalej! - brzmi opis drugiej części filmu "Enola Holmes".

"Enola Holmes": Przygody młodszej siostry Sherlocka Holmesa

Za reżyserię "Enoli Holmes 2" odpowiada Harry Bradbeer. Film jest oparty na scenariuszu Jacka Thorne’a oraz fabule Harry’ego Bradbeera i Jacka Thorne’a.

"Enola Holmes" powstała na podstawie serii książek Nancy Springer "The Enola Holmes Mysteries", która opisuje przygody znacznie młodszej siostry Sherlocka i Mycrofta Holmesów - Enoli. Seria rozpoczęła się od tytułu "Enola Holmes. Sprawa zaginionego markiza" z 2006 roku i obejmowała sześć powieści, które skupiają się wokół tajemnic badanych przez Enolę.,

Swego czasu magazyn "Variety" donosił, że zaledwie 18-letnia Millie Bobby Brown zgarnie za rolę w filmie rekordowe honorarium. Za rolę Enoli dostała bowiem 10 mln dolarów. Jest to w Hollywood niespotykane - według zagranicznych mediów młoda aktorka przeszła już do historii, ponieważ otrzymała najwyższą pensję z góry dla aktora/aktorki poniżej 20 roku życia.

Czytaj więcej:

Brad Pitt dusił własne dziecko? Jest odpowiedź!

Ruszył proces Kevina Spaceya. Aktor twierdzi, że jest niewinny

"Miłość na pierwszą stronę": Ja cię kocham, a ty pstryk [recenzja]

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Enola Holmes 2

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy