Reklama

Adam Fidusiewicz i Karolina Sawka parą? "Kocham cię"

Adam Fidusiewicz i Karolina Sawka zagrali główne role w ekranizacji "W pustyni i w puszczy", która święciła sukcesy w kinach dwadzieścia lat temu. Filmowy Staś spotkał się z odtwórczynią roli Nel po latach. W swoich mediach społecznościowych pochwalił się zdjęciem z piękną 29-latką. W komentarzu napisał do niej krótką wiadomość. Było w niej wyznanie miłości!

Adam Fidusiewicz i Karolina Sawka zagrali główne role w ekranizacji "W pustyni i w puszczy", która święciła sukcesy w kinach dwadzieścia lat temu. Filmowy Staś spotkał się z odtwórczynią roli Nel po latach. W swoich mediach społecznościowych pochwalił się zdjęciem z piękną 29-latką. W komentarzu napisał do niej krótką wiadomość. Było w niej wyznanie miłości!
Adam Fidusiewicz i Karolina Sawka / Michał Baranowski /AKPA

Adam Fidusiewicz i Karolina Sawka byli dziećmi, gdy pojawili się na planie filmu "W pustyni i w puszczy" na podstawie powieści Henryka Sienkiewicza. Odtwórca roli Stasia Tarkowskiego miał szesnaście lat, a filmowa Nel Rawlison zaledwie dziewięć.

W produkcji wyreżyserowanej przez Gavina Hooda zagrali u boku gwiazd polskiego kina, m.in. Artura Żmijewskiego, Krzysztofa Kowalewskiego czy Andrzeja Strzeleckiego.

Reklama

Adam Fidusiewicz i Karolina Sawka: Chyba Cię kocham

Adam Fidusiewicz i Karolina Sawka spotkali się niedawno po dwudziestu latach od premiery "W pustyni i w puszczy". Zrobili sobie z tej okazji pamiątkowe zdjęcie. Oboje byli ubrani w sceniczne kostiumy.

36-letni aktor pochwalił się fotografią z filmową Nel. "Miałem zaszczyt spotkać moją ulubioną aktorkę Karolinę Sawkę, z którą kiedyś grałem w filmie" - napisał Fidusiewicz.

Identyczną fotografię zamieściła Sawka i podpisała ją: "Król Stanisław i królowa Saba".

"Z nikim tak dobrze mi się nie pracuje, jak z Tobą. Chyba Cię kocham" - skomentował fotografię aktor i dodał emotikonę czerwonego serca.

"Ja Ciebie od pierwszego wejrzenia" - odpowiedziała mu Karolina Sawka.

Karolina Sawka i Adam Fidusiewicz: Życie po "W pustyni i w puszczy"

Przypomnijmy, że ta ostatnia jest córką witrażystki Ewy Sawki oraz rysownika i satyryka Henryka Sawki. Jako dziewięciolatka pokonała 5 tys. kandydatek i została wybrana do roli Nel w "W pustyni i w puszczy" w reż. Gavina Hooda.

"Rola w tej produkcji nie miała wielkiego wpływu na moje dorastanie. Musiałam oczywiście ponadrabiać zaległości szkolne, ale trafiając przed kamerę, nie miałam świadomości skali przedsięwzięcia, w jakim biorę udział. Wszystko traktowałam jako przygodę, świetną zabawę - wyjaśniała rozmowie z natemat.pl. Jej występ w filmie docenili nie tylko widzowie, ale także krytycy.

To rodzice zdecydowali o tym, że w późniejszym okresie aktorka skupiła się na nauce. Uważali, że gdy dorośnie, sama będzie mogła podjąć decyzję, czy chce wiązać swoją przyszłość z filmem.

Sawka ukończyła łódzką Filmówkę, choć studiowała także w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych na Uniwersytecie Warszawskim.

W ostatnim czasie Sawkę mogli oglądać widzowie popularnych polskich seriali. W "M jak miłość" wcielała się w postać Kaliny, która mocno namieszała w życiu Pawła Zduńskiego (Rafał Mroczek). Z kolei w "Pierwszej miłości" pojawiła się w roli Magdy - byłej dziewczyny Mikołaja (Błażej Michalski).

Ostatnio sporo zamieszania zrobiło zdjęcie, jakie zamieściła Sawka. Jest na nim w białej sukni i z welonem na głowie. "Panna nawet młoda" - napisała pod fotografią aktorka.

Część fanów od razu zaczęło składać gratulacje młodej aktorce, myśląc, że wyszła za mąż. Całą sytuację postanowiła wyjaśnić więc sama bohaterka, która - w odpowiedzi na pytanie jednego z internauty - zdradziła, że jest to serialowa rzeczywistość.

"Realne życie czy film?" - zapytał internauta. "Serial" - odpowiedziała krótko Sawka.

Także Fidusiewicz nie zrobił po w "W pustyni i w puszczy" oszałamiającej aktorskiej kariery. Filmowy Staś podkreśla, że próbuje swoim sił na różnych płaszczyznach artystycznych - liczy na rolę w filmie fabularnym, realizuje się wokalnie i czeka na takie propozycje zawodowe, w których będzie mógł pokazać całą gamę swoich umiejętności.

- Całe życie będę szukał swojego miejsca w świecie artystycznym. Lubię to, lubię poeksperymentować, pobawić się, poszukać, to mi sprawia dużą przyjemność - stwierdził Fidusiewicz.

W ostatnim czasie pojawił się w takich produkcjach, jak "Rojst '97" czy "Brigitte Bardot Cudowna". Wystąpił też w "Tańcu z Gwiazdami" oraz w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

W marcu pojawiła się informacja, że po osiemnastu latach pracy artysta żegna się z serialem "Na Wspólnej". Odtwórca roli Maksa Brzozowskiego postanowił odejść z produkcji, aby móc dołączyć do obsady amerykańskiego serialu. W nowym projekcie zagra wraz z Danielem Olbrychskim.

Scenarzyści nie planują jednak uśmiercić granej przez niego postaci, Maks ma wyjechać na stałe za granicę.

Zobacz również: 

Twórca "Samych swoich" nie żyje. Miał 91 lat

Ostatni z wielkich. Wciąż nie chce się wierzyć, ilu lat dożył

Objawienie roku? 20-letnia piękność ma polskie korzenie!

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Adam Fidusiewicz | Karolina Sawka | W pustyni i w puszczy

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy