Reklama

Reklama

Ricky Gervais wraca z trzecim sezonem "After Life" [ZWIASTUN, DATA PREMIERY]

Netflix zaprezentował zwiastun finałowego sezonu serialu "After Life". Premiera produkcji zaplanowana jest na 14 stycznia.

Ricky Gervais w finałowym seoznie serialu "After Life"

"After Life" to czarna komedia opowiadająca o mieszkającym w niewielkim miasteczku Tonym Johnsonie (Ricky Gervais). Po śmierci ukochanej żony Tony traci sens życia i postanawia popełnić samobójstwo. Ostatecznie  jednak rezygnuje z tego pomysłu i próbuje ułożyć sobie życie na nowo.

W trzecim sezonie serialu bohater Gervaisa nadal opłakuje śmierć żony, Lisy. Czy jeszcze kiedyś będzie mógł cieszyć się życiem, skoro nie potrafi zapomnieć o przeszłości?

Reklama

Mimo iż "After Life" okazał się hitem Netfliksa, twórca serialu ujawnił, że myśl o negatywnym odbiorze wywołuje w nim ogromną presję. "Możesz stworzyć coś niesamowitego i ludzie powiedzą: 'To najlepsza rzecz na świecie, 10/10'. Ale jak tylko zrobisz coś 9,5/10 to zaraz mówią: 'Beznadzieja, najgorszy serial telewizyjny'. Więc tak, mam to na uwadze" - mówił Gervais.

"After Life": Nie będzie czwartego sezonu

Ujawnił również, że w finałowym sezonie zmianie na pewno nie ulegnie jedna rzecz: "Pies nie umrze. Nigdy" - powiedział. To ważna informacja, bo to właśnie myśl o tym, co stanie się z psem, powstrzymuje Tony'ego przed popełnieniem samobójstwa w pierwszej części serialu.

Gervais potwierdził też zakończenie przygody z "After Life". "Już postanowiłem, że nie będzie sezonu czwartego, ponieważ ta historia się skończyła" - powiedział. Oświadczył również, że najbardziej będzie mu brakować psiej gwiazdy tego serialu - owczarka niemieckiego Anti, który w filmie nosi imię Brandy. "Związaliśmy się, a ona jest cudownym psem. Właśnie skończyła 10 lat, więc wkrótce przejdzie na emeryturę. Myślę, że nie doceniam tego, jak bardzo ona się o mnie troszczy!" - wyznał.

Zobacz również:

Największe polskie filmowe skandale i wpadki 2021 roku

Skandale w świecie kina w 2021 roku

Najlepsze aktorki 2021

Najlepsi aktorzy 2021 roku

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ricky Gervais

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje