Reklama

Ricky Gervais wraca z trzecim sezonem "After Life" [ZWIASTUN, DATA PREMIERY]

Netflix zaprezentował zwiastun finałowego sezonu serialu "After Life". Premiera produkcji zaplanowana jest na 14 stycznia.

Netflix zaprezentował zwiastun finałowego sezonu serialu "After Life".  Premiera produkcji zaplanowana jest na 14 stycznia.
Ricky Gervais w finałowym seoznie serialu "After Life" /Netflix /materiały prasowe

"After Life" to czarna komedia opowiadająca o mieszkającym w niewielkim miasteczku Tonym Johnsonie (Ricky Gervais). Po śmierci ukochanej żony Tony traci sens życia i postanawia popełnić samobójstwo. Ostatecznie  jednak rezygnuje z tego pomysłu i próbuje ułożyć sobie życie na nowo.

W trzecim sezonie serialu bohater Gervaisa nadal opłakuje śmierć żony, Lisy. Czy jeszcze kiedyś będzie mógł cieszyć się życiem, skoro nie potrafi zapomnieć o przeszłości?

Reklama

Mimo iż "After Life" okazał się hitem Netfliksa, twórca serialu ujawnił, że myśl o negatywnym odbiorze wywołuje w nim ogromną presję. "Możesz stworzyć coś niesamowitego i ludzie powiedzą: 'To najlepsza rzecz na świecie, 10/10'. Ale jak tylko zrobisz coś 9,5/10 to zaraz mówią: 'Beznadzieja, najgorszy serial telewizyjny'. Więc tak, mam to na uwadze" - mówił Gervais.

"After Life": Nie będzie czwartego sezonu

Ujawnił również, że w finałowym sezonie zmianie na pewno nie ulegnie jedna rzecz: "Pies nie umrze. Nigdy" - powiedział. To ważna informacja, bo to właśnie myśl o tym, co stanie się z psem, powstrzymuje Tony'ego przed popełnieniem samobójstwa w pierwszej części serialu.

Gervais potwierdził też zakończenie przygody z "After Life". "Już postanowiłem, że nie będzie sezonu czwartego, ponieważ ta historia się skończyła" - powiedział. Oświadczył również, że najbardziej będzie mu brakować psiej gwiazdy tego serialu - owczarka niemieckiego Anti, który w filmie nosi imię Brandy. "Związaliśmy się, a ona jest cudownym psem. Właśnie skończyła 10 lat, więc wkrótce przejdzie na emeryturę. Myślę, że nie doceniam tego, jak bardzo ona się o mnie troszczy!" - wyznał.

Zobacz również:

Największe polskie filmowe skandale i wpadki 2021 roku

Skandale w świecie kina w 2021 roku

Najlepsze aktorki 2021

Najlepsi aktorzy 2021 roku

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ricky Gervais
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy