Reklama

Reklama

"Thor: Miłość i grom": Jest nowy zwiastun

Fani produkcji Marvela z wytęsknieniem oczekują na kolejną filmową odsłonę opowieści o Thorze. Pojawił się właśnie nowy zwiastun filmu "Thor: Miłośc i grom".

Fani produkcji Marvela z wytęsknieniem oczekują na kolejną filmową odsłonę opowieści o Thorze. Pojawił się właśnie nowy zwiastun filmu "Thor: Miłośc i grom".
Natalie Portman w scenie z filmu "Thor: Miłość i grom" /materiały prasowe

"Thor: Miłośc i grom": Gwiazdorska bsada i nowy zwiastun

"Thor: Miłość i grom" to kolejna część przygód tytułowego superbohatera, w której wreszcie powróci jego ukochana, Jane Foster. Bohaterka ma stać się Potężną Thor.

Wiadomo, że w filmie pojawi się plejada gwiazd. Swoje role z poprzednich filmów o Thorze powtórzą: Chris Hemsworth, Tessa Thompson, Natalie Portman i Jeff Goldblum.

Reklama

Rolę filmowego złoczyńcy zagra Christian Bale. W drugim zwiastunie w końcu możemy zobaczyć tę postać.

W filmie widzimy też aktorów ze "Strażników Galaktyki": Chrisa Pratta, Pom Klementieff, Dave'a Bautistę, Karen Gillan i Seana Gunna. Gdyby tego było mało, w epizodycznych rolach wystąpią Russell Crowe, Matt Damon, Sam Neill oraz Melissa McCarthy.

"Thor: Miłość i grom": Opis fabuły

W filmie "Thor: miłość i grom" Bóg Piorunów (Chris Hemsworth) wyrusza na wyjątkową misję, by odnaleźć wewnętrzny spokój. Przyjemną emeryturę Thora przerywa jednak spotkanie z Gorrem Rzeźnikiem Bogów (Christian Bale) - galaktycznym zabójcą, który pragnie zagłady wszystkich wiecznych istot. Aby stawić czoła zagrożeniu, Thor wzywa na pomoc Walkirię (Tessa Thompson), Korga (Taika Waititi) i swoją byłą dziewczynę Jane Foster (Natalie Portman), która z niewiadomych przyczyn potrafi władać jego magicznym młotem Mjolnirem. By odkryć tajemnicę Rzeźnika Bogów i powstrzymać go, nim będzie za późno, bohaterowie muszą się zmierzyć z kosmicznymi przeciwnościami.

Dla Taiki Waititiego to już kolejna produkcja, której głównym bohaterem jest Thor. Poprzednio wyreżyserował on film "Thor: Ragnarok", który według wielu fanów Kinowego Uniwersum Marvela jest jedną z najlepszych odsłon serii, która - wraz z zapowiedzianymi już produkcjami - liczy prawie czterdzieści filmów.

"Thor: Miłość i grom" trafi na ekrany kin 8 lipca 2022 roku.

Zobacz też:

Ten film wywołał w Polsce skandal. Teraz okazuje się, że to nie koniec

Erotyczne sceny i śmiałe sesje? Tak zaczynała polska gwiazda

Był u szczytu sławy, gdy zniknął. Kariera zniszczona przez seks

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Thor: Miłość i grom

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL