Reklama

Reklama

Scarlett Johansson po raz pierwszy opowiedziała o synku

Scarlett Johansson niedługo będzie można usłyszeć w wyczekiwanym filmie animowanym "Sing 2", w którym wcieliła się w postać jeżozwierzycy, Ash. Ta rola skłoniła aktorkę do zwierzeń na temat jej dzieci. W wywiadzie dla telewizji internetowej People TV gwiazda opowiedziała po raz pierwszy o swoim synku Cosmo, który niedługo skończy cztery miesiące.

Scarlett Johansson

Scarlett Johansson po raz drugi została mamą w połowie sierpnia. Aktorka i jej mąż i Colin Josh do samego końca utrzymywali ciążę w tajemnicy. Gdy zostali rodzicami, komik opublikował na Instagramie lakoniczny post.

Teraz jednak to milczenie postanowiła złamać sama aktorka i zdradziła kilka szczegółów z ich życia rodzinnego w najnowszym wywiadzie dla People TV.

Scarlett Johansson w "Sing 2"

Reklama

Cosmo to drugie dziecko aktorki. Ma także 7-letnią córkę Rose, której ojcem jest poprzedni mąż gwiazdy Romain Dauriac. Johansson zdradziła, że dziewczynka niedawno również dokonała ważnego odkrycia - stwierdziła, że jej mama jest sławną aktorką. 

Aktorka nie zdecydowała się na długi urlop macierzyński. W październiku i listopadzie brała udział w zdjęciach do najnowszego filmu Wesa Andersona "Asteroid City", w którym razem z nią występują Margot Robbie, Tom Hanks, Adrien Brody, Bill Murray, Jason Schwartzman i Tilda Swinton. Informacje na temat tej produkcji są trzymane w ścisłej tajemnicy, nie wiadomo więc, w jaką postać wcieli się Johansson. W mediach pojawiły się jedynie doniesienia, że ma to być historia miłosna rozgrywająca się w Europie oraz że zdjęcia do filmu były kręcone w okolicach Madrytu. Aktorka szykuje się obecnie do dwóch kolejnych produkcji "Little Shop for Horros" Grega Berlanti i „Bride” Sebastiana Lelio.

Zobacz również:

Adam Fidusiewicz i Karolina Sawka parą? "Kocham cię"

Ostatni z wielkich. Wciąż nie chce się wierzyć, ilu lat dożył

Objawienie roku? 20-letnia piękność ma polskie korzenie!

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

PAP/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Scarlett Johansson | Cosmo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje