Reklama

Quentin Tarantino po raz drugi zostanie ojcem! Jest oficjalne potwierdzenie

Twórca "Pulp Fiction" i jego żona, Izraelka Daniella Pick oczekują drugiego dziecka - potwierdził rzecznik prasowy reżysera. Dokładnie dwa lata temu na świat przyszedł ich pierworodny syn, Leo.

Twórca "Pulp Fiction" i jego żona, Izraelka Daniella Pick oczekują drugiego dziecka - potwierdził rzecznik prasowy reżysera. Dokładnie dwa lata temu na świat przyszedł ich pierworodny syn, Leo.
Quentin Tarantino znowu będzie tatą /Max Mumby/Indigo /Getty Images

Tarantino znowu będzie ojcem

To, że 58-letni Quentin Tarantino znów zostanie ojcem nie jest tylko plotką. Informację o ciąży Danielli Pick potwierdził serwisowi E! News rzecznik reżysera. Dwa dni wcześniej nieoficjalnie doniósł o tym izraelski dziennik "Jedi’ot Acharonot", dodając, że dziecko powinno przyjść na świat za kilka miesięcy.

Związek Tarantino i Pick jest bardzo dynamiczny. Wzięli ślub w listopadzie 2018 roku, zaręczyli się w czerwcu 2017 roku po roku spotykania się. Poznali się w 2009 roku podczas promocji filmu "Bękarty wojny".

Reklama

W lutym 2020 urodził się ich syn, Leo. Reżyser podkreślał, że imię pierworodnego to nie hołd złożony jednemu z jego ulubionych aktorów, którym jest Leonardo DiCaprio. Otóż chłopiec nazywa się tak, jak dziadek jego żony.

38-letnia Daniella jest piosenkarką, córką urodzonego we Wrocławiu, izraelskiego muzyka Svicka Pick.

Pick i Tarantino mieszkają przez większość czasu w Izraelu. W Los Angeles bywają tylko okazjonalnie. Reżyser postanowił opanować hebrajski i uczy się jego podstaw wraz ze swoim... synem.

Tarantino wcześniej nigdy nie był żonaty. Tłumaczył, że praca zdominowała jego życie. W 2015 roku w rozmowie z "Entertainment Weekly" stwierdził, że 13 lat wcześniej pojawiło się u niego silnie pragnienie zostania ojcem, ale ta obsesja minęła.

"Nie oznacza to, że nie chcę mieć dzieci. Ale teraz mam plan, by nakręcić dziesięć filmów i nie chciałbym, żeby coś mnie rozpraszało" - przyznał. Najwyraźniej pojawienie się w jego życiu Danielli zmieniło jego priorytety.

Zobacz również:

Oscary 2022: Nominacje! Kto ma szansę na złotą statuetkę? Sprawdźcie!

Agnieszka Wagner: Posągowa piękność polskiego kina

Agnieszka Holland nakręci filmową biografię Franza Kafki

"Och Karol 2": Erotyczna komedia z najpiękniejszymi polskimi aktorkami

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.


PAP/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Tarantino Quentin
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy