Reklama

Reklama

Magdalena Koleśnik w miłosnym trójkącie. Kim jest gwiazda filmu "Inni ludzie"?

W filmie Aleksandry Terpińskiej "Inni ludzie", filmowej adaptacji powieści Doroty Masłowskiej, Magdalena Koleśnik zagrała jedną z głównych ról. Co wiemy o aktorce? Ile ma lat, kto jest jej partnerem i za jakie filmy otrzymała nagrody filmowe? Przedstawiamy najważniejsze informacje z życia artystki.

Magdalena Koleśnik w filmie "Inni ludzie" wcieliła się w Anetę - dziewczynę głównego bohatera, Kamila (Jacek Beler). Ten ostatni romansuje z kolei z mężatką, Iwoną (Sonia Bohosiewicz). Produkcja jest filmową adaptacją głośnej powieści Doroty Masłowskiej. Opowiada o grupie warszawiaków, którzy szukają ukojenia wśród narkotyków i innych używek.

Reklama

Co prywatnie wiemy o Magdalenie Koleśnik? Ile ma lat, kim są jej rodzice i z jakich produkcji jest znana? Oto najważniejsze informacje o gwieździe serialu "BrzydUla".

Ile lat ma Magdalena Koleśnik? Wiek, wzrost i waga aktorki

Magdalena Koleśnik urodziła się 27 lutego 1990 roku w Białymstoku. Aktorka skończyła w tym roku 32 lata.

Gwiazda serialu "Kruk. Czorny woron nie śpi" ma 170 centymetrów wzrostu, lecz nigdzie nie wspomina o swojej wadze. W zeszłorocznym wywiadzie dla magazynu "Elle" przyznała, że długo walczyła z akceptacją swojego ciała.

Magdalena Koleśnik: Filmy i seriale

Artystka ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Debiutowała na deskach Teatru Ateneum w Warszawie w spektaklu "Siła przyzwyczajenia". Od 2015 roku związana jest z Teatrem Powszechnym w Warszawie.

Wcześnie zaczęła swoją przygodę z kinem. W 2014 roku, jeszcze przed ukończeniem studiów, zagrała sanitariuszkę Klarę w "Mieście 44" oraz Monię, dziewczynę Rudego w "Kamieniach na szaniec".

Magdalena Koleśnik stała się bardziej rozpoznawalna dzięki roli Nadii Marczyk w serialu "BrzydUla 2". Widzowie znają ją również jako Justynę Ataman z wspomnianego serialu "Kruk. Czorny woron nie śpi".

Jej najsłynniejsza i wielokrotnie nagradzana rola pochodzi z filmu "Sweat". W dramacie wyreżyserowanym przez Magnusa von Horna aktorka zagrała Sylwię Zając, trenerkę i motywatorkę fitness, której obecność w mediach społecznościowych nadała status celebrytki. Choć jest śledzona przez setki tysięcy osób, otoczona oddanymi współpracownikami i podziwiana przez dalekich znajomych, w jej życiu brakuje bliskości. Za tę rolę Magdalena Koleśnik otrzymała:

  • nagrodę za pierwszoplanową rolę kobiecą, "Odkrycie Festiwalu" Onetu oraz Kryształową Gwiazdę Elle na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni,
  • nagrodę aktorską Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Makau,
  • nagrodę specjalną jury na festiwalu Tarnowskiej Nagrody Filmowej,
  • Nagrodę im. Zbyszka Cybulskiego.

Teraz możemy oglądać aktorkę w "Innych ludziach". To romans w czasach rozpadu więzi międzyludzkich, dożywotnich kredytów we frankach, diet pudełkowych, taniego wina i ciągłego szumu mediów społecznościowych. Akcja rozgrywa się we współczesnej Warszawie, a towarzyszy jej oryginalny beat rapu" - zapowiada dystrybutor.

Premiera filmu zaplanowana odbyła się 18 marca.

Magdalena Koleśnik: Rodzina aktorki

Koleśnik chroni swoją prywatność i rzadko wspomina o swojej rodzinie. Przyznaje natomiast, że pomimo innych wartości w życiu, zawsze mama jest dla niej ogromnym wsparciem.

Przyrodnim bratem Magdaleny Koleśnik jest znany aktor Bartosz Bielenia. Zagrał znakomitą rolę w nominowanym do Oscara głośnym filmie "Boże Ciało". Ciekawe kreacje stworzył też w "Prime Time" i "Magnezji".

Magdalena Koleśnik: Partner

Jeszcze w 2019 roku Magdalena Koleśnik związana była z Michałem Meyerem. Para występowała razem na planie filmu "Miasto 44". Związek aktorów nie trwał długo, a Michał zaręczył się z koleżanką z planu "Zakochani po uszy" - Kamilą Kamińską.

Nie mamy obecnie żadnych informacji o nowym partnerze życiowym aktorki.

Magdalena Koleśnik: Instagram

Magdalena Koleśnik od 4 lat posiada Instagram, który obserwuje 20 tysięcy osób. Przedstawia na nim swoje zdjęcia z podróży oraz z sesji zdjęciowych. W zapisanych story ujrzymy skrawki jej prywatnego życia, a także jej szczere opinie na kontrowersyjne tematy.

Zobacz też:

Wychowywał go głównie ojciec. Kim dzisiaj jest syn polskiej seksbomby?

Gwiazda odchodzi z show-biznesu! Co będzie robiła?

Filmy o Ukrainie, które pozwolą lepiej zrozumieć sytuację za wschodnią granicą!

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL