Reklama

Sandra Bullock odchodzi z show-biznesu! Co będzie robiła?

Hollywoodzka gwiazda bierze teraz udział w festiwalu South by Southwest w Austin w Teksasie, gdzie premierę ma jej najnowszy film "Zaginione miasto". Pytana o swoje plany zawodowe, Sandra Bullock twierdzi, że ma zamiar zrobić sobie przerwę od filmów.

Hollywoodzka gwiazda bierze teraz udział w festiwalu South by Southwest w Austin w Teksasie, gdzie premierę ma jej najnowszy film "Zaginione miasto". Pytana o swoje plany zawodowe, Sandra Bullock twierdzi, że ma zamiar zrobić sobie przerwę od filmów.
Sandra Bullock robi sobie przerwę od pracy /Anthony Harvey /Getty Images

Sandra Bullock odchodzi z show-biznesu. Skąd taka decyzja? Aktorka wyznała, że chce skupić się na wychowywaniu dzieci. Ta przerwa może potrwać nawet kilka lat.

Sandra Bullock: Chcę poświęcić trochę czasu na bycie mamą

1 kwietnia na ekrany polskich kin wejdzie komedia przygodowa "Zaginione miasto". Film, w którym Sandra Bullock nie tylko zagrała główną rolę, ale też zajęła się sprawami mniej artystycznymi - była bowiem jego producentką.

Obraz ten opowiada o pisarce romansów, Loretcie Sage i modelu z okładek jej książek (Channing Tatuum), Alanie, którzy zostają porwani przez ekscentrycznego miliardera (Daniel Radcliffe). To uprowadzenie okaże się dla nich przygodą życia.

Reklama

Na konferencji zorganizowanej podczas festiwalu South by Southwest w Austin w Teksasie, gdzie "Zaginione miasto" po raz pierwszy zostało pokazane szerszej widowni, Bullock zapytano o kolejne działania zawodowe.

"Po prostu chcę poświęcić trochę czasu na bycie mamą" - odparła aktorka, która ma dwoje adoptowanych dzieci, 12-letniego Louisa i 10-letnią Lailę. Zarówno syn, jak i córka Sandry Bullock są czarnoskórzy.

Ten wątek rozszerzyła, gdy zapytano ją później o to, czy chciałaby zrealizować jakieś filmy z fabułą osadzoną w środowisku amerykańskich Meksykanów.

Czarnoskóre dzieci i reakcje otoczenia


"Uwielbiam historie, które pokazują, jak wygląda niedoskonała miłość w rodzinach i różnych społecznościach. Chciałabym robić kolejne takie filmy, kiedy skończę być mamą. Wrócę do tego. Nie wiem kiedy. Prawdopodobnie, gdy moje dzieci będą miały 16-17 lat" - powiedziała Bullock.

Biorąc pod wagę obecny wiek jej dzieci, oznacza to, że aktorka wycofa się z show-biznesu na kilka lat.

Natomiast pod koniec ubiegłego roku w programie "Red Table Talk" Bullock wyjawiła, że czasami żałuje, iż ona i jej dwie pociechy nie mają tego samego koloru skóry. Wszystko przez reakcje otoczenia.

"Chciałabym tego, gdyż wówczas ludzie inaczej reagowaliby na nas. Mam nadzieję, że przyjdzie taki dzień, gdy to nie będzie już budzić sensacji" - wyznała Bullock. W wychowywaniu dzieci wspiera ją jej partner, fotograf Bryan Randall.

Sandra Bullock: Oscar i Złota Malina

Jej najsłynniejsze role pochodzą z filmów: "Miss Agent", "Speed: Niebezpieczna prędkość", "Ja cię kocham, a ty śpisz", "Miss Agent", "Narzeczony mimo woli" czy "Grawitacja".

Sandra Bullock to jedyna osoba w historii, która w tym samym roku otrzymała zarówno Oscara, jak i Złotą Malinę.

W 2009 roku Amerykańska Akademia Filmowa doceniła jej występ w filmie "Wielki Mike. The Blind Side" Johna Lee Hancocka. Z kolei za najgorszą aktorkę uznano ją dzięki roli w komedii "Wszystko o Stevenie". Bullock była dopiero czwartą osobą, która pojawiła się na gali i odebrała statuetkę.

W 2015 roku magazyn "People" za "najpiękniejszą kobietą świata" w 2015 roku. Miała wówczas 51 lat. Aktorka przyznała w rozmowie z czasopismem, że na wieść o tytule zareagowała śmiechem: "Powiedziałam do siebie 'To absurdalne'. Nikomu się z tego nie wygadałam".

Zobacz też:

BAFTA 2022: Emma Watson i jej aluzje do kontrowersyjnych wypowiedzi J.K. Rowling

Filmy o Ukrainie, które pozwolą lepiej zrozumieć sytuację za wschodnią granicą!

Siergiej Łoźnica: Ukraiński reżyser przewiduje klęskę Rosji

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

PAP/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Sandra Bullock
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy