Reklama

Reklama

Leslie Grace: Gwiazda filmu "Batgirl" pokazała ujęcia z planu produkcji

Aktorka Leslie Grace, gwiazda filmu "Batgirl", który mimo niemal 90-milionowego budżetu nie doczeka się premiery, opublikowała na TikToku ujęcia z planu produkcji. "Nie mogłam się powstrzymać" - napisała aktorka.

Aktorka Leslie Grace, gwiazda filmu "Batgirl", który mimo niemal 90-milionowego budżetu nie doczeka się premiery, opublikowała na TikToku ujęcia z planu produkcji. "Nie mogłam się powstrzymać" - napisała aktorka.
Leslie Grace na planie filmu "Batgirl" /TikTok / @iamlesliegrace /materiały prasowe

Superbohaterski film "Batgirl" z Leslie Grace, J.K. Simmonsem, Brendanem Fraserem i Michaelem Keatonem w rolach głównych miał wprowadzić do Kinowego Uniwersum DC Comics nową superbohaterkę. Tak się jednak nie stanie. 

Produkowany na potrzeby platformy streamingowej HBO Max film został usunięty z kalendarza premier i nie zostanie dokończony. 

Reklama

Decyzja o zrezygnowaniu z premiery filmu "Batgirl" na platformie streamingowej HBO Max związana jest ze zmianami w kierownictwie połączonego studia Warner Bros. Discovery. Jego nowy prezes, David Zaslav, szuka cięć kosztów w każdym możliwym miejscu. Mówi się, że firma chce oszczędzić w ten lub inny sposób aż trzy miliardy dolarów. 

Nie jest też tajemnicą, że dla Zaslava najważniejsze są duże widowiska kinowe, a streaming traktowany jest przez niego po macoszemu. Znany jest już los platformy HBO Max. W przyszłym roku zniknie ona z rynku i zostanie połączona w jeden, nowy streaming razem z platformą Discovery+.

Leslie Grace ujawnia materiały z planu filmu "Batgirl"

Dwa miesiące po nagłymi zaskakującym przerwaniu produkcji, Leslie Grace wróciła na TikToku do "Batgirl", publikując materiał, na którym widzimy ją na planie filmu. "Nie mogłam się powstrzymać" - napisała Grace.

O tym,  jak bardzo żałuje, że "Batgirl" nie ujrzy światła dziennego, pisała już kilka tygodni temu. "W obliczu ostatnich wiadomości na temat naszego filmu 'Batgirl' jestem dumna z miłości, ciężkiej pracy i zamierzeń całej naszej niesamowitej obsady i niestrudzonej ekipy, z wysiłków, jakie włożyliśmy w trakcie siedmiomiesięcznej pracy nad filmem w Szkocji. Dla mnie to prawdziwe błogosławieństwo, że mogłam pracować wśród absolutnych znakomitości i nawiązać z nimi relacje na całe życie. Dla każdego fana Batgirl - DZIĘKUJĘ za miłość i wiarę, które pozwoliły mi założyć tę pelerynę i zostać - jakby to powiedziała sama Babs - moim własnym, cholernym bohaterem! Batgirl na całe życie!" - Leslie Grace napisała na Instagramie.O szoku, jakim było przerwanie produkcji "Batgirl", mówili też twórcy filmu.

"Ludzie z Warnera powiedzieli nam, że problem nie tkwi w naszych umiejętnościach ani w głównej aktorce, ani w jakości filmu. Byliśmy w trakcie montażu i wciąż zostało nam dużo pracy. Nie było więc tak, że film był ukończony. Powiedzieli nam, że decyzja ma podłoże strategiczne i jest związana ze zmianą kierownictwa. Mogli dzięki temu oszczędzić kilka dolarów" - wyznali twórcy filmu Adil El Arbi oraz Bilall Fallah.

"Kiedy usłyszeliśmy tę wiadomość, byliśmy w szoku. Nie wiedzieliśmy jak zareagować. Chcieliśmy coś rozwalić, płakać, a nawet się śmiać. Nie wierzyliśmy, że to się dzieje. Widząc wsparcie nie tylko na Twitterze, ale i od wielkich reżyserów takich jak Edgar Wright czy James Gunn, którzy wysyłali nam pocieszające wiadomości, poczuliśmy się lepiej. W końcu robimy filmy dla widzów. Nie dla nas. Mamy tylko nadzieję, że kiedyś ten film ujrzy światło dzienne. Dla obsady i ekipy, z którą stworzyliśmy małą rodzinę" - dodali Fallah i El Arbi.

Czytaj więcej:

Marcin Dorociński w "Mission: Impossible"? Polski aktor przerwał milczenie

Seksbomba? Polska aktorka nie unika rozbieranych scen

HBO Max usuwa papierosy z plakatów filmowych. Gwiazdorzy zostali ocenzurowani!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Batgirl | Leslie Grace

Reklama

Reklama

Reklama