Reklama

Marcin Dorociński w "Mission: Impossible"? Jest kolejny dowód

Czy Marcin Dorociński pojawi się w kolejnej części kultowej serii "Mission: Impossible"? Coraz więcej wskazuje, że polskiego aktora już niebawem zobaczymy u boku Toma Cruise'a.


Marcin Dorociński w nowej części "Mission: Impossible"?

W czerwcu na twitterowym koncie Christophera McQuarrie, reżysera dwóch ostatnich i dwóch najnowszych części serii "Mission: Impossible", pojawiło się (w tle) zdjęcie Marcina Dorocińskiego. Fani od razu uznali, że to nie może być przypadek i polski aktor dołączył do obsady słynnej serii.

Mniej więcej w tym samym czasie Dorociński zamieścił post na Facebooku, w którym pozdrawiał swoich fanów z Wysp Brytyjskich. W komentarzach pod wpisem internauci zaczęli dopytywać się aktora, w jakim gra teraz filmie, ale ten im nie odpowiedział.

Reklama

Szybko wyszło jednak na jaw, że w tym samym czasie w Wielkiej Brytanii przebywał Christopher McQuarrie, który pracował nad materiałem filmowym do ósmej części "Mission: Impossible" oraz kończył postprodukcję siódmej.

Przez kolejne trzy miesiące nie pojawiła się żadna nowa informacja w tej sprawie. Dopiero w tym tygodniu McQuarrie opublikował na Twitterze (ponownie na zdjęciu w tle) kolejną fotografię, na której znów znalazł się polski aktor. Tym razem fani są już pewni. Dorociński pojawi się w kolejnej części "Mission: Impossible".

Marcin Dorociński: Kariera w Hollywood?

Przypomnijmy, że Marin Dorociński wystąpił już w wielu zagranicznych produkcjach. Jego najsłynniejsza kreacja w międzynarodowej produkcji pochodzi z głośnego serialu Netfliksa, "Gambit królowej".

Ostatnio aktor opublikował na Instagramie tajemnicze nagranie, w którym powiedział: "Nie mogę wam powiedzieć, co robię, i dlaczego tu jestem. I nie mogę wam powiedzieć, że jestem w Dubrowniku".

Kilka dni wcześniej wrzucił zdjęcie z samolotu, pod którym napisał: "Tym razem kierunek: Chorwacja i powrót na plan serialu, który zaskarbił serca widzów na całym świecie. Niestety wciąż cisza na morzu, wicher dmie - bo magiczne trzy literki NDA i nie pozwalają mówić nic więcej".

Fani podejrzewają, że może pojawić się w drugim sezonie widowiskowego serialu HBO "Ród smoka". Część zdjęć do produkcji powstaje bowiem właśnie tam.

Christopher McQuarrie i nowe części "Mission: Impossible"

Christopher McQuarrie jest autorem już dwóch części serii "Mission: Impossible" - filmów "Mission: Impossible. Rogue Nation" (2015) i "Mission: Impossible - Fallout" (2018).

Teraz - jako reżyser i scenarzysta - pracuje nad kolejną częścią, która została podzielona na dwa filmy: "Mission: Impossible - Dead Reckoning - Part One" i "Mission: Impossible - Dead Reckoning - Part Two". Produkcje mają mieć premiery odpowiednio 14 lipca 2023 i 28 czerwca 2024 roku.

Niewiele wiadomo o fabule nowej części "Mission: Impossible". W rolach głównych w filmie "Mission: Impossible - Dead Reckoning - Part One" wystąpią: Tom Cruise, Rebecca Ferguson, Ving Rhames, Hayley Atwell, Simon Pegg, Vanessa Kirby i Henry Czerny. Czy także Marcin Dorociński?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Dorociński
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy