Reklama

Reklama

"Krime Story. Love Story": Gangsterska komedia w kinach od 18 lutego

18 lutego na ekrany polskich kin trafi "Krime Story. Love Story" - nowa produkcja twórców "Procederu". Na ekranie zobaczymy m.in. Cezarego Łukaszewicza i Wiktorię Gąsiewską.

18 lutego na ekrany polskich kin trafi "Krime Story. Love Story" - nowa produkcja twórców "Procederu". Na ekranie zobaczymy m.in. Cezarego Łukaszewicza i Wiktorię Gąsiewską.
Weronika Gąsiewska i Cezary Łukaszewicz w filmie "Krime Story. Love Story" /Materiały Global Studio /materiały prasowe

"Krime Story. Love Story" to komedia gangsterska Global Studio - twórców filmu "Proceder". Historia inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, opisana w książce rapera Marcina "Kali" Gutkowskiego, jest jak współczesna ekranizacja "Romea i Julii".

"Krime Story. Love Story": O czym opowiada film?

Miasto gniewu, a w nim dzielnica, w której nikt nie ma lekko. Dwóch przyjaciół (Krime i Wajcha) dostają propozycję nie do odrzucenia - zarobienia naprawdę dużych pieniędzy. Planują, że będzie to ich ostatni nielegalny "skok", który ustawi ich już na całe życie. "Życie" jednak napisze dla nich zupełnie inny scenariusz.

Reklama

Człowiek, na którego dostają zlecenie, okaże się ojcem dziewczyny, dla której główny bohater kompletnie straci głowę. Miłość skomplikuje wszystko i nawet taki facet jak Krime, którego nie usidliła wcześniej żadna kobieta, będzie musiał wybrać, co jest dla niego najcenniejsze i najważniejsze w życiu.

"Czytając książkę 'Krime Story' dzwoniłem wiele razy do Kaliego, żeby zapytać go, czy naprawdę takie sytuacje, które w niej opisał, miały miejsce. Nie chciało mi się w to wierzyć, że dzieci z szanowanych rodzin żyją w taki sposób. Kali powiedział, że opisał prawdziwą historię, która do tej pory nie została rozwikłana ani przez policję, ani przez żadne inne służby" - kulisy powstania filmu wspomina producent Heatcliff Janusz Iwanowski.

W filmie występują: Wiktoria Gąsiewska, Cezary Łukaszewicz, Michał Koterski, Agnieszka Więdłocha, Małgorzata Kożuchowska, Piotr Witkowski, Gabriela Muskała, Jan Frycz, Cezary Żak, Vienio, Adam Zdrójkowski.

Zobacz również:

"Dziewczyny z Dubaju": Piotr Krysiak nakręci swoją wersję?

"Benedetta": Protesty i petycje środowisk katolickich

Skandalizująca Złota Palma: O tych filmach było głośno

Najsłynniejsze ekranowe zakonnice

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Krime Story. Love Story

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL