Reklama

Wiktoria Gąsiewska: Należę do osób, które uwielbiają wyzwania

Wiktoria Gąsiewska mimo młodego wieku ma już spore doświadczenie. Gwiazda "rodzinki.pl" zagrała niedawno w serialu online "Będzie dobrze, kochanie". Jej pierwsza kinowa rola w filmie "W lesie dziś nie zaśnie nikt" została bardzo dobrze przyjęta zarówno przez widzów, jak i krytyków. Jesienią ponownie zobaczymy ją na wielkim ekranie - w "Krime Story. Love Story" wciela się w zbuntowaną nastolatkę Kamilę.

Weronika Gąsiewska zachęca do spędzania czasu w domu

Wiktoria Gąsiewska zadebiutowała jako mała Gienia w filmie Jana Jakuba Kolskiego "Jasminum". Jako sześcioletnia dziewczynka stworzyła tam niezwykły duet z Januszem Gajosem. Jako dziecko wystąpiła też u Andrzeja Wajdy. U boku Mai Ostaszewskiej i Artura Żmijewskiego zagrała w filmie "Katyń".

Reklama

Podczas pandemii Wiktoria Gąsiewska oraz jej koledzy pracę zdalną doprowadzili do ekstremum - nowy serial komediowy "Będzie dobrze, kochanie" nagrali we własnych domach. Całość (dwadzieścia odcinków) można obejrzeć w TVP2, TVP Seriale i TVP Polonia oraz w internecie.

Kiedy powstał pomysł na powstanie "Będzie dobrze, kochanie"?

- Przygotowania ruszyły już na początku pandemii, czy pomysł narodził się później? Z tego, co wiem, pomysł zrodził się tuż po tym, jak w Polsce
pojawiły się przypadki zachorowań. A już pierwszego dnia po Świętach Wielkanocnych nagrywaliśmy pierwszy odcinek.

W jakiej formie przeprowadzono przesłuchania?

- Wobec panującej w Polsce epidemii oraz z uwagi na obostrzenia wszystko odbywało się online. Ciekawym doświadczeniem był casting przeprowadzony na jednym z komunikatorów internetowych. (...)

Nie miała pani oporów przed występem w takim nietypowym programie? Żeby wziąć w nim udział, trzeba było pokazać swoje prywatne mieszkanie.

- Wręcz przeciwnie. Należę do osób, które uwielbiają wyzwania. Kiedy dowiedziałam się o pomyśle na stworzenie takiego serialu, od razu wiedziałam, że chcę być jego częścią.

Super TV

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Wiktoria Gąsiewska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje