Reklama

Reklama

"Koniec świata czyli Kogel Mogel 4": Kto wystąpi w filmie?

"Koniec świata czyli Kogel Mogel 4" wejdzie do kin już 7 stycznia. Nie zabraknie tego, za co widzowie pokochali kultową serię: wyrazistych postaci, komedii pomyłek i rozbrajającego dowcipu. Jaka jest obsada tej wyczekiwanej produkcji?

"Koniec świata czyli Kogel Mogel 4" wejdzie do kin już 7 stycznia. Nie zabraknie tego, za co widzowie pokochali kultową serię: wyrazistych postaci, komedii pomyłek i rozbrajającego dowcipu. Jaka jest obsada tej wyczekiwanej produkcji?
"Koniec świata czyli Kogel Mogel 4": Obsada /Karina Szymczuk / W-Impact /materiały prasowe

W nowym filmie na fanów serii czeka sporo niespodzianek. Głównymi bohaterami komedii nadal będą dwie rodziny - Solskich i Wolańskich - które od lat łączą przyjaźń, miłość... oraz namiętne kłótnie.

"Koniec świata czyli Kogel Mogel 4": Obsada

 "Koniec świata czyli Kogel Mogel 4" to jednak nie tylko spotkanie z Kasią Solską (Grażyna Błęcka-Kolska), profesorem Wolańskim (Zdzisław Wardejn) i ekscentryczną Barbarą Wolańską (Ewa Kasprzyk), których widzowie uwielbiają już od ponad 30 lat.

Tym razem młodsze pokolenie - Agnieszka i Marcin (Aleksandra Hamkało i Nikodem Rozbicki) zapewnią emocjonujące rozterki miłosne, a seksowna Bożenka (Anna Mucha) rozpęta prawdziwą burzę. Sporo namieszać może też nowa bohaterka - głośna, barwna i lekko szalona mama Marlenki (Dorota Stalińska).

Reklama

W obsadzie czwartej części "Kogla Mogla" ponownie znaleźli się: Nikodem RozbickiAleksandra HamkałoGrażyna Błęcka-Kolska, Ewa KasprzykZdzisław WardejnKatarzyna SkrzyneckaMaciej ZakościelnyAnna MuchaKatarzyna ŁaniewskaPaweł NowiszMałgorzata RożniatowskaWiktor ZborowskiJoanna Jarmołowicz i Wojciech Solarz.

Dołączyli do nich m.in.: Dorota StalińskaMarian Opania oraz Karol Strasburger.

"Koniec świata czyli Kogel Mogel 4": Fabuła, zwiastun

Miłość Agnieszki i Marcina rozkwita, podobnie jak Kasi i profesora Wolańskiego. Babcia Solska marzy już tylko o ślubie jedynego wnusia... Jednak na drodze do szczęścia młodego Zawady staje Bożenka. Wolańska postanawia radykalnie odmienić swoje życie i zamiast na seks, tym razem stawia na celibat. Spokój Piotrusia i Marlenki burzy nieoczekiwana wizyta... A kiedy wszyscy bohaterowie spotkają się w jednym miejscu nastąpi tytułowy koniec świata...

"Koniec świata czyli Kogel Mogel 4" wyreżyserowała Anna Wieczur. Komedia to produkcja MTL Maxfilm. Film został dofinansowany przez Polski Instytut Sztuki Filmowej.

Zobacz również:

Największe polskie filmowe skandale i wpadki 2021 roku

Skandale w świecie kina w 2021 roku

Najlepsze aktorki 2021

Najlepsi aktorzy 2021 roku

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.


INTERIA.PL/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL