Reklama

Reklama

Jennifer Lopez: Z Instagrama artystki zniknęły wszystkie posty

We wtorkowy wieczór z instagramowego konta Jennifer Lopez - bez zapowiedzi - zniknęły wszystkie wpisy. Z kolei na Twitterze zamiast głównego zdjęcia profilowego pojawiła się czarna plansza.

We wtorkowy wieczór z instagramowego konta Jennifer Lopez - bez zapowiedzi - zniknęły wszystkie wpisy. Z kolei na Twitterze zamiast głównego zdjęcia profilowego pojawiła się czarna plansza.
Jennifer Lopez /Stefanie Keenan /Getty Images

Konto na Instagramie Jennifer Lopez obserwuje 226 milionów internautów. We wtorkowy wieczór zniknęły z niego wszystkie wpisy, natomiast zdjęcie profilowe zastąpione zostało czarną planszą.

Czarny ekran zamiast zdjęcia profilowego pojawił się też na Twitterze i TikToku artystki, tu jednak wciąż mamy dostęp do wpisów Jennifer Lopez.

Z kolei na Facebooku gwiazda zmienił profilowe zdjęcie na swoją sygnaturę.

Przedstawiciele artystki nie skomentowali na razie tajemniczej zmiany na jej profilach w mediach społecznościowych. W przeszłości, celebryci i muzycy "zerowali" swoje konta w social mediach tuż przed ogłoszeniem ważnej wiadomości, np. informacji o wydaniu nowego albumu.

Reklama

Jennifer Lopez: Nowy mąż, nowe filmy

Od czterech miesięcy artystka jest żoną Bena Afflecka. Po dwudziestu latach para postanowiła dać sobie jeszcze jedną szansę i stanęła na ślubnym kobiercu. Kameralna uroczystość z udziałem najbliższych odbyła się w słynnej kaplicy A Little White Chapel w Las Vegas, a informacją o sformalizowaniu związku z Affleckiem Lopez podzieliła się z fanami po fakcie.

"Miłość jest piękna. Jest życzliwa. I, jak się okazuje, jest też cierpliwa. Cierpliwa przez dwadzieścia lat. Było dokładnie tak, jak sobie wymarzyliśmy" - napisała artystka w swoim biuletynie "On the JLo".

Wkrótce Jennifer Lopez zobaczymy w dwóch filmach.

5 stycznia na kinowe ekrany trafi komedia "Wystrzałowe wesele". Film opowie o parze narzeczonych (Jennifer Lopez i Josh Duhamel), którzy zabierają gości weselnych na ceremonię w tropikach. Tuż przed ślubem państwo młodzi zaczynają mieć wątpliwości. Sytuacja komplikuje się dodatkowo, gdy wszyscy goście weselni zostają wzięci jako zakładników przez bandytów. Określenie "póki śmierć nas nie rozłączy" nabiera nowego znaczenia.

Z kolei w thrillerze Netfliksa "The Mother" Lopez zagra zabójczynię, która po latach wychodzi z ukrycia, aby uratować swoją córkę. Przed laty zostawiła dziewczynkę i odeszła, aby ochronić ją przed wrogami, którzy czyhali na jej bliskich.

Czytaj więcej:

Kevin Spacey: Kolejna osoba oskarżyła aktora o przestępstwa seksualne

Anne Heche: Rodzina zmarłej aktorki pozwana do sądu przez ofiarę wypadku

Hanna Englert studiowała w USA. Dlaczego wróciła do Polski

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Jennifer Lopez

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy