Reklama

Reklama

Ich romans zaczął się na planie. Jak potoczyły się ich losy?

Mawia się, że miłość przychodzi niespodziewanie. Historia zna wiele przypadków gorących romansów, które zrodziły się na planie filmowym. Czy przetrwały próbę czasu? Poznajcie subiektywne zestawienie najsłynniejszych relacji, które rozpoczęły się od wspólnej pracy przed kamerą.

"Ondine": Alicja Bachleda Curuś i Colin Farrel

"Kleopatra": Elizabeth Taylor i Richard Burton

Jedni określali ich relację romansem stulecia, drudzy uważali, że byli najbardziej toksyczną parą Hollywood. Namiętne uczucie Richarda Burtona i Elizabeth Taylor narodziło się na planie "Kleopatry" w 1963 roku. Elizabeth wcielała się w tytułową Kleopatrę, a Richard grał Marka Antoniusza. Z czasem para zaczęła przenosić romans z filmu do prawdziwego życia. 

Reklama

Czy na spektakularny sukces produkcji (15 nominacji do Oscara) miała wpływ ich burzliwa relacja? Z pewnością sprawiło to, że o filmie było głośno, bo ich romans wywołał oburzenie w świecie kina. Skandal spowodowany był faktem, że zakazany romans rozbił ówczesne małżeństwa aktorów. 

Związek Taylor i Burtona trwał 13 lat, w tym czasie rozwiedli się i znów pobrali. Ich drugie małżeństwo przetrwało niecały rok. 

"07 zgłoś się" Joanna Pacuła i Piotr Fronczewski

Wszystko zaczęło się od serialu "07 zgłoś się", na planie którego Piotr Fronczewski poznał 11 lat młodszą Joannę Pacułę. Później spotykali się również na deskach Teatru Dramatycznego w Warszawie. Choć aktor był wtedy w związku małżeńskim, parę poniosły emocje. Zaczęli spędzać ze sobą dużo czasu poza planem. W końcu połączył ich gorący romans.

W pewnym momencie ukrywanie relacji z Pacułą okazało się bardzo trudne. Fronczewski zdecydował się wyznać żonie prawdę. Zdawał sobie sprawę, że konsekwencją będzie koniec ich małżeństwa i wspólnego życia.

Tak się jednak nie stało - Ewa Fronczewska wybaczyła mężowi zdradę - do dziś są razem! Po latach aktor przyznaje, że decyzja o zakończeniu romansu z Joanną Pacułą wyszła obojgu na dobre.

"Pana i Pani Smith": Angelina Jolie i Brad Pitt

To był jednej z największych skandali Hollywood. Brad Pitt był wciąż mężem Jennifer Aniston, gdy nawiązał płomienny romans z Angeliną Jolie na planie filmu "Pan i Pani Smith". Pierwsze plotki na ten temat pojawiły się już w 2005 roku, jednak Jolie stanowczo zaprzeczała - twierdziła, że nie byłaby w stanie uwieść żonatego mężczyzny. Do związku przyznali się w 2006 roku, gdy Angelina była już w ciąży z Bradem - owocem ich romansu była córka, Shiloh Jolie-Pit.

Byli razem kilka lat, wspólnie wychowywali sześcioro dzieci. Od 2018 roku trwa ich rozwodowa batalia w sądzie. 

"Dziennik zakrapiany rumem": Amber Heard i Johnny Depp

Ten nagły poryw uczuć wciąż odbija się czkawką samym zainteresowanym. Amber Heard Johnny Depp poznali się na planie filmu "Dziennik zakrapiany rumem". Amber miała wtedy 25 lat, a Johnny 48. To dla niej aktor porzucił swą wieloletnią partnerkę, piosenkarkę i aktorkę Vanessę Paradis, matkę ich dwójki dzieci. Aktor ożenił się z Heard w 2015 roku. Ich małżeństwo trwało rok.

Choć para rozwiodła się kilka lat temu, batalia sądowa wciąż trwa. Wzajemne oskarżenia o przemoc domową i kolejne kłamstwa wychodzące na jaw. Oskarżenia przeciw Deppowi spowodowały kompletne wykluczenie aktora ze śmietanki towarzyskiej Hollywood. Stracił szansę na nowe role, jego kariera była skończona. Został wyrzucony z obsady nowych części "Piratów z Karaibów" i "Fantastycznych Zwierząt". Wiele osób atakowało gwiazdora. Jednak byli i tacy, którzy stanęli w jego obronie.

"Jasminum": Patrycja Soliman i Adam Ferency

Romans tych dwojga rozpoczął się bardzo szybko i tak też się zakończył. Aktorzy poznali się na planie filmu "Jasminum". Patrycja była wówczas młodą, początkującą aktorką. Praca na planie z doświadczonymi artystami z pewnością była dla niej wyróżnieniem, prawdopodobnie jak i samo zainteresowanie ze strony 30 lat starszego Ferencego.

Mówi się, że aktor stracił głowę dla nowo poznanej koleżanki, a z luźnej znajomości zrodził się romans. W nawiązaniu bliskich kontaktów z Patrycją Soliman nie przeszkodził Ferencemu fakt posiadania rodziny...

Nie wszystko jednak poszło po myśli aktorów, gdyż nieoczekiwanie młoda aktorka zaszła w ciążę. Adam Ferency zapowiedział, że nie opuści rodziny.

"Ondine": Alicja Bachleda Curuś i Colin Farrel

Ich drogi skrzyżowały się na planie oryginalnego filmu "Ondine". W czasie pracy nad produkcją Bachleda Curuś i Farrel spędzali ze ze sobą mnóstwo czasu. W listopadzie 2008 zostali parą, a 7 października 2009 roku urodził się ich syn, Henry Tadeusz Farrell. 

Irlandzki aktor kilkakrotnie gościł w Polsce, w planie było ponoć nawet góralskie wesele. Do formalizacji związku jednak nie doszło. Zaledwie dwa lata po narodzinach syna doszło do rozstania. 

Zobacz również:

Nie żyje Barbara Krafftówna. Legenda polskiego kina miała 93 lata

Operacje zniszczyły jej twarz. "To, co mi się stało, jest straszne"

Polka ukrywała włosy pod czapką. "Moja nowa fryzura stanie się sensacją"

Najpiękniejsza gwiazda PRL-u? Zniknęła na 20 lat. Co się stało?

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy