Reklama

Aleksandra Domańska: Sztuka balansu

Aleksandra Domańska to z pewnością gwiazda, która nie "gwiazdorzy". Mimo popularności nie tworzy wokół siebie magicznej aury, a w mediach społecznościowych stara się pokazywać swoje naturalne oblicze, zachęcając do tego także inne kobiety. Co warto o niej wiedzieć?

Aleksandra Domańska zdobyła popularność za sprawą występów w takich produkcjach jak: "O mnie się nie martw", "Podatek od miłości", "(Nie)znajomi" czy "Volta". Aktorka urodziła się w Garwolinie 9 maja 1989 roku. Ma 32 lata. 

Jako Klara, zaradna inspektorka skarbówki, rozkochała w sobie nie tylko Grzegorza Damięckiego, ale i (ponad) milion widzów "Podatku od miłości" Bartłomieja Ignaciuka. 

Reklama

Niedługo po ukończeniu Akademii Teatralnej znalazła się na planie "Drogówki" Wojciecha Smarzowskiego. Później trafiła do obsady serialu "O mnie się nie martw". Wie, co to jest milczący telefon, ale wie też, że można o siebie walczyć, nie przejmować się chwilowymi niepowodzeniami. Mówi, że reżyserzy castingu zwrócili na nią uwagę po występie w Och Teatrze. Przyszły wtedy role w "Bodo", "Belfrze 2", wreszcie u Bartłomieja Ignaciuka. Powtarza, że najwięcej nauczyła ją Anna Seniuk.

"Największą frajdę sprawia mi różnorodność, brak nudy" - stwierdziła w trakcie festiwalu Młodzi i Film, gdzie "Podatek od miłości" otrzymał Nagrodę Publiczności. Zapewne chęć spróbowania czegoś innego skłoniła ją do udziału w kolejnej serii programu "Ameryka Express", którą zwyciężyła w duecie ze swoim bratem. 

Aleksandra Domańska na Instagramie

Aleksandra Domańska jest aktywna na Instagramie, gdzie obserwuje ją prawie 100 tys. osób. W październiku zeszłego roku gwiazda została mamą, więc teraz w jej internetowej galerii pojawia się sporo zdjęć z pociechą. Dla aktorki nie ma tematów tabu - chętnie pokazuje się m.in. w czasie karmienia piersią. Wcześniej publikowała także swoje zdjęcia w czasie ciąży. 

Aktorka uwielbia naturę. "Jakoś tak jest, że nawet najciemniejsze chmury rozchodzą się przy zwierzętach i w otoczeniu natury. Niech Wam dobrze będzie, niech Wam lepiej będzie wraz z nadchodzącą wiosną" - napisała w jednym z postów. 

Choć Domańska nie zdradza wiele na temat swojego życia prywatnego, to w mediach społecznościowych nie ukrywa także emocji. 

Aktorka walczy z retuszem na instagramowych zdjęciach. Pokazuje na swoim przykładzie, że kobiece ciało nie musi oddawać powszechnych kanonów piękna, co wiele znaczy dla jej fanek.

Aleksandra Domańska jako "Mecenas Porada"

Aleksandra Domańska w serialu "Mecenas Porada" wciela się w tytułową rolę. Jej bohaterka jest błyskotliwa i za wszelką cenę walczyć o sprawiedliwość, ale też skomplikowana i pełna sprzeczności.

Produkcja opowiada o przygodach prawniczki, Katarzyny Porady która jest tuż po egzaminie adwokackim i decyduje się poprosić szefową o podwyżkę, jednak zostaje zwolniona. Postawiona w całkowicie nowej sytuacji, nie poddaje się jednak, tylko otwiera własny biznes. 

Zobacz też:

Tom Cruise nie chciał kręcić filmu "Top Gun: Maverick". Dlaczego zmienił zdanie?

Jennifer Aniston i Brad Pitt znowu razem? Widziano ich w Paryżu

Meg Ryan wyreżyseruje komedię romantyczną. U jej boku David Duchovny

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Domańska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama