Reklama

"Na Wspólnej" bez Bożeny Dykiel? Szokujące doniesienia

Bożena Dykiel odejdzie z "Na Wspólnej"? Takie głosy zaczęły pojawiać się w serialowym świecie! Według nieoficjalnych informacji, ważą się losy aktorki...

Bożena Dykiel odejdzie z "Na Wspólnej"? Takie głosy zaczęły pojawiać się w serialowym świecie! Według nieoficjalnych informacji, ważą się losy aktorki...
Bożena Dykiel nie będzie już grać Marii Zięby? /Adam Nocoń/Agencja SE /East News

Bożena Dykiel to legenda polskiego kina. Na dużym ekranie zadebiutowała w 1971 roku rolą autostopowiczki w filmie "Uciec jak najbliżej" Janusza Zaorskiego. Rok później wystąpiła w "Trzeba zabić tę miłość" w reżyserii Janusza Morgensterna.

Reklama

Bożena Dykiel: Kariera

W tym samym roku zagrała u Andrzeja Wajdy słynną rolę Kaśki w "Weselu". Pojawiała się jeszcze wielokrotnie w filmach Wajdy, m.in. w "Ziemi obiecanej" (1974), "Człowieku z żelaza" (1981) i w polsko-francuskiej adaptacji "Biesów".

Wystąpiła również u wielu innych znanych polskich reżyserów, m.in. u Krzysztofa Zanussiego w "Kontrakcie" (1980), u Jerzego Hoffmana w "Znachorze" (1981), u Piotra Szulkina w "Wojnie światów - następnym stuleciu" i u Krzysztofa Kieślowskiego w jednej z części "Dekalogu" (1988).

Znana jest przede wszystkim z ról komediowych: Miećki w serialu "Alternatywy 4", a także z "Wyjścia awaryjnego", "Bruneta wieczorową porą", "Czterdziestolatka" i "Rozmów kontrolowanych".

W ostatnich latach Polacy kojarzą ją przede wszystkim z serialu "Na Wspólnej", w którym pojawia się od 2003 roku. Jako Maria Zięba skradła serca fanów, którzy chętnie zasiadają przed telewizory, by śledzić jej dalsze losy.


Czy niebawem to się zmieni, a pani Bożena nie pojawi się już "Na Wspólnej"? Takie informacje zaczęły pojawiać się w mediach! Jak podał Pomponik, stacja TVN poważnie zastanawia się nad dalszą współpracą z aktorką, a wszystko przez niedawną aktywność Dykiel i jej pojawienie się w "Dzień Dobry TVN". W jednym z wydań 73-latka miała opowiedzieć o kampanii społecznej: "Twarze depresji. Nie oceniam. Akceptuję". W pewnym momencie rozmowa aktorki z prowadzącymi: Ewą Drzyzgą i Agnieszką Woźniak-Starak przeszła jednak na zdecydowanie inny tor...

"Na Wspólnej": Bożena Dykiel odejdzie z serialu?

Podczas wspomnianego wywiadu Bożena Dykiel w "Dzień Dobry TVN" wyraziła swoje zdanie na temat pandemii i depresji, by na zakończenie... bez zgody produkcji zareklamować produkt paramedyczny! Według aktorki za depresją stoi m.in. niedobór litu.

"(...) Nie to, że się go uzupełni, ten lit. Organizm to powinien sam wytworzyć, tylko musimy mu dać do tego materiał. Więc trzeba uważać, co się wpuszcza do pyska, nie jeść byle czego, jeść dobre rzeczy. Poza tym ruszać się, czytać, nie tylko gapić się w telefon i telewizor (...)" - przytoczył jej słowa Pomponik.

Jak udało się ustalić  portalowi, po dość głośnej wypowiedzi Bożeny Dykiel obecnie ważą się jej serialowe losy:

"W związku z zaistniałą sytuacją najprawdopodobniej postać grana przez Bożenę Dykiel nie pojawi się w scenariuszach kolejnych odcinków serialu 'Na Wspólnej', a jej wątek zostanie wkrótce zakończony. Większość osób z TVN, również aktorów z serialu, jest zażenowanych jej zachowaniem (...)" - zdradził informator "Pomponika".

Na razie jednak wszelkie informacje dotyczące przyszłości Bożeny Dykiel w serialu nie zostały oficjalnie potwierdzone.

Sabina Obajtek

Czytaj więcej:

Legenda kina ukarana grzywną za rasistowskie uwagi!

To będzie hit Ligi Mistrzów? Powrót Dariusza Szpakowskiego!

Skoki narciarskie w TVN! Kto poprowadzi studio?

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej | Bożena Dykiel

Reklama

Reklama

Reklama