Reklama

Reklama

Dariusz Szpakowski wraca do komentowania meczów piłki nożnej

Meczem Ligi Mistrzów pomiędzy Machesterem City a PSG Dariusz Szpakowski wraca 24 listopada do telewizji po pięciomiesięcznej przerwie. Legenda polskiej telewizji nie bęzie jednak w najbliższej przyszłości komentować meczy reprezentacji Polski

Dariusz Szpakowski w scenie z filmu "Druga połowa"

Szpakowski skomentuje mecz Ligi Mistrzów pomiędzy Machesterem City a PSG z byłym piłkarzem Marcinem Żewłakowem - poinformował na Twitterze TVP Sport.

Dariusz Szpakowski: Odsunięty od finału Euro

Przypomnijmy, że Dariusz Szpakowski miał komentować w lipcu finał mistrzostw Europy w piłce nożnej, jednak w ostatniej chwili kierownictwo TVP zmieniło decyzję i delegowało do komentatorskiej obsługi  najważniejszego meczu imprezy duet Mateusz Borek - Kazimierz Węgrzyn.

Reklama

"Dariusz Szpakowski nie skomentuje finału. Rozmawialiśmy i uznaliśmy, że to będzie najlepsze rozwiązanie dla drużyny TVP Sport. Ostatnie tygodnie były dla Darka bardzo trudne emocjonalnie i potrzeba spokoju. Słyszymy się na wioślarstwie i kajakarstwie podczas igrzysk" - napisał wtedy na Twitterze szef TVP Sport, Marek Szkolnikowski.

Wcześniej Szpakowski w duecie z byłym piłkarzem Andrzejem Juskowiakiem relacjonowali m.in. spotkanie naszej drużyny ze Szwecją, a także po jednym meczu z 1/8 finału i ćwierćfinałów.

Dariusz Szpakowski: Nie skomentuje meczów reprezentacji Polski

Dariusz Szpakowski znalazł się w ekipie reporterskiej Telewizji Polskiej na igrzyskach olimpijskich w Tokio. Od połowy sierpnia do połowy października komentator był na zaległym urlopie. W październiku wrócił w emitowanym na antenie TVP Sport programie "4-4-2", jednak dopiero zaplanowane na 24 listopada starcie pomięzy faworytami Ligi Mistrzó będzie jego powrotem do budki komentatorskiej.

TVP nie ma jednak w planach sygnowania Szpakowskiego do komentowania nadchodzących meczów reprezentacji Polski. 12 listopada nasza drużyna zmierzy się na wyjeździe z Andorą, spotkanie skomentują Mateusz Borek i Marcin Żewłakow. 15 listopada zagra u siebie z Węgrami, komentatorami będą Jacek Laskowski i Robert Podoliński.

Czytaj również:

Żenująca rola polskiego aktora! Występ poniżej godności?

Skandal na premierze filmu w Teatrze Narodowym! "Polityczny manifest"?

Powrót Krystyny Czubówny! Usłyszymy ją w Netfliksie

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Dariusz Szpakowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje