Reklama

Skoki narciarskie w TVN! Kto poprowadzi studio?

Sebastian Szczęsny i Damian Michałowski będą prowadzącymi studio przy konkursach Pucharu Świata w skokach narciarskich w TVN.

Sebastian Szczęsny i Damian Michałowski będą prowadzącymi studio przy konkursach Pucharu Świata w skokach narciarskich w TVN.
Nowy duet telewizji TVN: Sebastian Szczęsny i Damian Michałowski /Agnieszka Śnieżko/EastNews/Norbert Nieznanicki /AKPA

Dzięki najnowszym technologiom studio przy zawodach Pucharu Świata w skokach narciarskich w TVN, przeniesie widzów w samo centrum sportowych emocji i zabierze ich za kulisy rywalizacji. Zapraszani goście zapewnią ekspercką wiedzę i świeże spojrzenie na ukochaną dyscyplinę zimową Polek i Polaków, a wszystko merytorycznie i z pasją poprowadzi duet Sebastian Szczęsny i Damian Michałowski

Reklama

Skoki narciarskie w TVN: Jak będzie wyglądać studio?

Podczas rozpoczynającego się 19 listopada sezonu Pucharu Świata w skokach narciarskich TVN pokaże na żywo wszystkie konkursy rozgrywane poza Polską. Relacjom ze skoczni będą towarzyszyły łączenia z interaktywnym studio TVN, które poprowadzi duet dziennikarzy sportowych - Sebastian Szczęsny i Damian Michałowski.

"Duet naszych prowadzących to doskonałe połączenie wielkiego doświadczenia w dziennikarstwie sportowym, wiedzy, poczucia humoru i energii. Intensywnie pracujemy, by wszyscy miłośnicy skoków narciarskich w Polsce mogli znaleźć w naszych studiach coś dla siebie - rozmowy ze skoczkami i trenerami, analizy ekspertów, materiały zza kulis Pucharu Świata... Już nie możemy doczekać się początku sezonu"- podkreślił Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN.

Dziennikarze będą rozmawiać z zaproszonymi do studia gośćmi oraz ekspertkami i ekspertami (zarówno obecnymi na miejscu, jak i online), łączyć się z reporterami, analizować najważniejsze wydarzenia i występy Polaków, odkrywać przed widzami tajemnice skoczni, a także pokazywać uwagi i reakcje fanów w mediach społecznościowych. W każdym tygodniu będą gościli znakomite postaci związane ze skokami narciarskimi.

Sebastian Szczęsny i Damian Michałowski: Moc wspólnego kibicowania

"Wreszcie się zaczyna! Mam ogromną nadzieję, że podobnie jak ja, widzowie już nie mogą się doczekać tej chwili, kiedy ruszy karuzela Pucharu Świata w skokach narciarskich. Tym razem będzie się ona kręcić w nowych telewizyjnych okolicznościach, więc emocje są tym większe. Liczą się każdy start, każdy skok, każdy metr... ale liczy się też każdy Kibic! Wierzę, że wspólnie przeżyjemy niezapomniany, a przede wszystkim fascynujący sezon skoków narciarskich w TVN, Eurosporcie i Playerze" - mówi Sebastian Szczęsny.

"Możliwość wzięcia udziału w tak wielkim wydarzeniu, to powrót do moich zawodowych, sportowych korzeni. Nie mogę się doczekać pierwszych skoków tej zimy! Apetyty na sukces naszych zawodników mamy ogromne, podobnie jak te, które dotyczą nowej jakości prezentowania zawodów Pucharu Świata w TVN, Eurosporcie i Player.pl. Bardzo się cieszę, że przy jednym stole usiądziemy razem z Sebastianem Szczęsnym, bo to jeden z największych fachowców w tej dyscyplinie sportu. Gwarantujemy świetnych gości w specjalnie zaprojektowanym studiu i moc wspólnego kibicowania!" - dodaje Damian Michałowski.

Sebastian Szczęsny jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Z mediami sportowymi związany jest od ponad 20 lat. Jest jednym z najbardziej cenionych w Polsce dziennikarzy zajmujących się skokami narciarskimi - skomentował ponad 280 konkursów Pucharu Świata. Relacjonował też bezpośrednio najważniejsze starty polskich sportowców na mistrzostwach świata, a także zimowych i letnich igrzyskach olimpijskich (Salt Lake City, Turyn, Pyeongchang, Pekin, Londyn, Rio de Janeiro). Pracował w radio RMF FM oraz w TVP.

Damian Michałowski od marca 2020 roku jest jednym z prowadzących "Dzień Dobry TVN". Trwającą już ponad 15 lat karierę w mediach zaczynał od redakcji sportowych. Był dziennikarzem sportowym Radia Zet. Relacjonował igrzyska olimpijskie w Vancouver, mistrzostwa świata w narciarstwie klasycznym w Oslo i Val di Fiemme, turniej Tour de Ski, a także inne dyscypliny - piłkarskie EURO 2012, Wimbledon czy Roland Garros.

W roli komentatorów wszystkich konkursów w ramach zawodów Pucharu Świata w skokach narciarskich w TVN Grupa Discovery wystąpią cenieni dziennikarze sportowi związani z Eurosportem: reporter i komentator sportowy, medalista Polski w koszykówce oraz miłośnik skoków Marek Rudziński oraz Igor Błachut - komentator, publicysta i propagator sportu.

Czytaj również:

Żenująca rola polskiego aktora! Występ poniżej godności?

Skandal na premierze filmu w Teatrze Narodowym! "Polityczny manifest"?

Powrót Krystyny Czubówny! Usłyszymy ją w Netfliksie

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: skoki narciarskie | TVN SA
Reklama
Reklama
Reklama