Reklama

Reklama

Kinga Rusin wciąż na emigracji! Gdzie teraz mieszka?

Kina Rusin już od dłuższego czasu mieszka poza Polską, okazjonalnie odwiedzając ojczyznę. W ostatnim poście na Instagramie dziennikarka zdradziła, że znowu wyprowadziła się na dłuższy czas daleko od Europy. Rusin wróciła na tę samą wyspę na Malediwach, na której spędziła całą zeszłoroczną zimę.

Kina Rusin już od dłuższego czasu mieszka poza Polską, okazjonalnie odwiedzając ojczyznę. W ostatnim poście na Instagramie dziennikarka zdradziła, że znowu wyprowadziła się na dłuższy czas daleko od Europy.  Rusin wróciła na tę samą wyspę na Malediwach, na której spędziła całą zeszłoroczną zimę.
Kinga Rusin: Do widzenia TVN (sierpień 2020). /AKPA /AKPA

Kinga Rusin kolejny raz zrobiła swoim obserwatorom taką niespodziankę. Dziennikarka ostatni rok, nie licząc dosłownie paru tygodni, spędziła poza Polską. Najpierw w listopadzie z partnerem Markiem Kujawą przeniosła się na rajską wyspę na Oceanie Indyjskim. Napisała o tym jednak dopiero dwa miesiące później, po licznych pytaniach od fanów.

Wtedy jeszcze nie zdradziła, że ten raj Malediwy.

Po kilku miesiącach w Azji w czerwcu Rusin postanowiła wrócić do Europy, jednak nie do Polski, a do Monaco, gdzie odpoczywała w Monte Carlo, a później do Saint-Tropez na wybrzeżu Francji. Odwiedziła także Paryż, by obejrzeć mecze podczas French Open, a potem Rodos, by popływać na kitesurfingu. W wakacje Kinga znowu wyprowadziła się na inny kontynent, tym razem do Afryki, gdzie spędziła kolejne dwa miesiące, zwiedzając Kenię, Tanzanię i Namibię. Październik upłynął dziennikarce na zwiedzaniu Katalonii i Barcelony, gdzie świętowała m.in. 11. rocznicę związku i 13-lecie swojej marki kosmetycznej Pat&Rub. Teraz, dokładnie jak rok temu, Rusin i jej ukochany znów wylądowali na Malediwach.

Reklama

Kinga Rusin wróciła na Malediwy

Lazurowa woda, jasny piasek, bezkresna plaża z palmami w tle. W takiej właśnie scenerii sfotografowała się ostatnio Kinga Rusin, która zdradziła internautom, że znowu zmieniła miejsce zamieszkania.

Wyprowadzka na zimę z Polski to od zeszłego roku coraz powszechniejsza praktyka wśród gwiazd. Od kilku tygodni na południu Hiszpanii mieszka Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś, którzy wynajęli dom w Marbelli. O planach wyjazdu na Wyspy Kanaryjskie w jednym z postów na Instagramie wspominała niedawno Olga Frycz, podobny cel na początek roku 2022, choć nie zdradziła jeszcze wybranego kierunku, ma Doda. Z Polski wyprowadziła się także Maja Bohosiewicz, która od kilku dni urządza się w Dubaju. 

Zobacz również:

Legenda polskiego kina ma koronawirusa. Jak się czuje 93-latka?

"Rolnik szuka żony": Przyznała się do problemów! Niepokojące słowa

Dojrzała zmysłowość? Piękna Polka nie przestaje zachwycać

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Kinga Rusin | malediwy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL