Reklama

"Rolnik szuka żony"

Reklama

"Rolnik szuka żony 8": Bogusia przyznała się do problemów. "Straszliwe doły"

"Są miłe chwile i jest pięknie, ale są też straszliwe doły, z którymi trzeba dać sobie radę" - wyznała przed kamerami Bogusia. "Są różne problemy" - enigmatycznie dodał Krzysztof. Okazuje się, że parę z ósmej edycji programu "Rolnik szuka żony" nie ominął kryzys.

"Są miłe chwile i jest pięknie, ale są też straszliwe doły, z którymi trzeba dać sobie radę" - wyznała przed kamerami Bogusia. "Są różne problemy" - enigmatycznie dodał Krzysztof. Okazuje się, że parę z ósmej edycji programu "Rolnik szuka żony" nie ominął kryzys.
"Rolnik szuka żony 8": Krzysztof i Bogusia /materiały prasowe

Krzysztof i Bogusia to para, której związek rozwinął się w błyskawicznym tempie. Rolnik już po pięciu dniach oświadczył się swojej wybrance - to były najszybsze zaręczony w historii programu "Rolnik szuka żony". Choć niektórzy widzowie byli mocno zaskoczeni tak szybkim tempem rozwoju relacji rolnika, ten twierdził, że w ich wieku nie ma na co czekać.

"Naprawdę niesamowicie się to potoczyło" - powiedziała Bogusława. "Jest cudownie, naprawdę pięknie" - mówił przed kamerami mężczyzna. Okazuje się jednak, że para przechodziła trudne chwile.

Reklama

Krzysztof i Bogusia przyznali się do problemów

W 11. odcinku [emisja 28 listopada w TVP1 - red.] Bogusia wyznała, że jej życie całkowicie się zmieniło. Po raz pierwszy też przyznała, że mieli z Krzysztofem trudne chwile. Co się stało?

"Jesteśmy w takim wieku, że mamy swoje przyzwyczajenia, upodobania. Boimy się tego, co będzie dalej. Też jest mi ciężko" - wyznała wprost.

"Miałem trudne dni, nie było chęci do zabawy, do wspólnych spacerów. Wspieramy się wspólnie, ale nie zawsze wszystko wychodzi. Nie ma ludzi idealnych. Były starcia między nami" - dodał szczerze Krzysztof.

"Ja bym tego nie zdzierżył, co Bogusia zdzierżyła do tej pory. To było dla niej ciężkie. Dzięki Bogu, że wytrwała ze mną. Myślę, że dalej też będzie fajnie" - dodał, nie wdając się w szczegóły ich problemów. "To są wielkie zmiany w moim życiu, ale pozytywne. Warto dla Bogusi dużo zmienić w swoim życiu" - oświadczył Krzysztof.

"Dobrze poczuć ciepło drugiego człowieka, to niesamowite uczucie. Zaufałam i myślę, że mnie nie zawiedzie. Coraz bardziej mi się to podoba, jak jedna osoba drugiej potrafi dać odrobinę szczęścia i miłości. Na tę chwilę nie żałuję niczego" - stwierdziła Bogusia.

"Są różne problemy. One mogę też występować z poprzedniego życia, a jeszcze bardziej z charakteru" - wyznał z powagą Krzysztof. "Są miłe chwile i jest pięknie, ale są też straszliwe doły, z którymi trzeba dać sobie radę. Są to olbrzymie emocje, stres, przeżycia i przeszłość każdego z nas, tak moja, jak i Krzysztofa" - dodała zasmucona Bogusia.

Bogusia i Krzysztof już po ślubie

Jednak dzisiaj już wiemy, że para pokonała wszystkie przeciwności losu. W sobotę, 27 listopada, odbył się ślub Bogusi i Krzysztofa. Na weselu bawili się prawie wszyscy uczestnicy tej edycji oraz oczywiście Marta Manowska - prowadząca program. 

"To jest najlepsze wesele, na jakim byłam" - pisała zachwycona w relacji na Instagramie.

"Zwykle staramy się Wam nie zdradzać zakończenia żadnej z opowiadanych przez nas historii. Ale czasem szczęściem po prostu trzeba się podzielić. Dziś "TAK" powiedzieli sobie Bogusia i Krzysztof. GRATULACJE. PS. Więcej opowiemy Wam w świątecznym odcinku Rolnika" - taki post pojawił się na oficjalnym profilu programu "Rolnik szuka żony" na Facebooku w dniu ślubu Bogusi i Krzysztofa.

Komentarze fanów programu "Rolnik szuka żony"

Fani programu trzymają za nich kciuki, ale też obawiają się, czy para wytrwa w swej miłości. Oto, jakie komentarze pojawiły się na Facebooku.

"Życzę im naprawdę wszelkiej pomyślności. Ale w tym odcinku zniknęły uśmiechy i wręcz nadmierny entuzjazm, jaki widzieliśmy do tej pory. Poczułam jakiś taki smutek... Ciężko jest "przesadzić stare drzewo". Wymaga to dużo taktu i wsparcia drugiej osoby. Tak myślę".

"Jakieś niepokojące było to, co mówiła Bogusia o tych strasznych dołach, jakie mieli. Co tam zaszło? Może jednak powinni zrobić krok wstecz i trochę zwolnić tempo? Choć wiem, że już za późno, bo się pobrali".

"Cholera, no coś mi tu nie gra. Oby ten ślub okazał się dobrą decyzją. Tego życzę, ale szybko tu wszystko poszło, tak trochę za szybko".

"Co tam się wydarzyło, że Krzysztof by tego nie zniósł, co zniosła u niego Bogusia? Bo aż mi się jej szkoda zrobiło".

"Dziwne. Tacy byli zakochani, ale ewidentnie coś się złego zdarzyło, o czym nie chcą mówić...".

"Krzysiek troszkę zmieni swoje nawyki i będzie dobrze. Bogusia to rozsądna kobieta. Życzę im dużo wyrozumiałości wzajemnej i cierpliwości. Młodzi ludzie zaczynają z czystą kartą, a starsi już mają bagaż doświadczeń, który czasem po prostu im ciąży".

"Teraz wyszło życie, docieranie się, kompromisy. Życzę im szczęścia".

Zobacz również: 

"Rolnik szuka żony": Kamila zrezygnowała z udziału w programie TVP. Co się stało?

Kiedyś na szczycie! Co się z nią ostatnio dzieje?

Pokonał go nowotwór. Tak wyglądał kilka miesięcy przed śmiercią

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 8

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy