Reklama

Reklama

"Wyjdź za mnie": Jennifer Lopez bierze ślub z nieznajomym [ZWIASTUN]

11 stycznia 2022 na ekrany kin trafi komedia romantyczna "Wyjdź za mnie" z główną rolą Jennifer Lopez. To historia miłosna o celebrytach, małżeństwie i mediach społecznościowych.

11 stycznia 2022 na ekrany kin trafi komedia romantyczna "Wyjdź za mnie" z główną rolą Jennifer Lopez.  To historia miłosna o celebrytach, małżeństwie i mediach społecznościowych.
Owen Wilson i Jenifer Lopez w filmie "Wyjdź za mnie" /UIP /materiały prasowe

Scenariusz filmu "Wyjdź za mnie", którego autorami są John Rogers, Tami Sagher i Harper Dill, powstał na motywach powieści graficznej pod tym samym tytułem autorstwa Bobby’ego Crosby’ego.

Jennifer Lopez: Filmowy ślub

Jennifer Lopez gra supergwiazdę muzyki Kat Valdez, która jest w związku z popularnym piosenkarzem Bastianem  (w tej właśnie roli  debiutujący na ekranie latynoski gwiazdor Maluma).

Ich wspólny, wielki hit "Marry Me" zdobywa kolejne listy przebojów. Oni, zakochani postanawiają się pobrać przed swoją publicznością. Ceremonia ma być transmitowana na platformach społecznościowych. Jednak Kat na chwilę przed powiedzeniem "tak" odkrywa, że Bastian ją zdradził. Chcąc zemścić się na Bastianie postanawia poślubić, nieznajomego człowieka, którego wybiera losowo z publiczności.

Reklama

Wybór pada na Charliego Gilberta (Owen Wilson), który został zaciągnięty na koncert przez swoją nastoletnią córkę (Chloe Coleman) i najlepsza przyjaciółkę (Sarah Silverman).

Czy dwoje ludzi z tak kompletnie innych światów może pokonać przepaść ich dzielącą i stworzyć miejsce do którego oboje należą. Przekonamy się już w przyszłym roku na Walentynki. 

Czytaj również:

Kamil Durczok nie żyje. Co było przyczyną śmierci? Szpital ujawnia szczegóły

Kamil Durczok nie żyje. Wspomnienia i kondolencje

Niepokojące doniesienia o stanie zdrowia Beaty Tyszkiewicz

Tom Holland ma problemy ze zdrowiem! Na co cierpi filmowy Spider-Man?

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film. 

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL