Reklama

Wanda Maximoff dostanie swój film w MCU? Pierwsze informacje

Gwiazda ostatniego filmu Marvela "Doktor Strange w multiwersum obłędu", Elizabeth Olsen odpowiada na pogłoski krążące po internecie, dotyczące osobnego filmu dla jej bohaterki – Wandy Maximoff. Czy postać powróci do świata MCU?

Gwiazda ostatniego filmu Marvela "Doktor Strange w multiwersum obłędu", Elizabeth Olsen odpowiada na pogłoski krążące po internecie, dotyczące osobnego filmu dla jej bohaterki – Wandy Maximoff. Czy postać powróci do świata MCU?
Wanda Maximoff/Scarlet Witch /materiały prasowe

Elizabeth Olsen odpowiada na plotki dotyczące potencjalnego solowego filmu dla jej bohaterki Scarlet Witch, znanej widzom także jako Wanda Maximoff. Aktorka ostatnio zagrała w "Doktor Strange w multiwersum obłędu" gdzie ponownie wcieliła się w postać przerażającej czarodziejki, która nie cofnie się przed niczym, by schwytać Amerykę Chavez (Xochitl Gomez) i wchłonąć jej moce. Zrobi wszystko, aby mogła znów zobaczyć się ze swoimi dziećmi. 

Reklama

Film w reżyserii Sama Raimiego pokazał "ciemną" stronę Wandy Maximoff, której wcześniej nie widziano w MCU.

Czy powstanie film o Wandzie Maximoff?

Od czasu swojego debiutu w filmie "Avengers: Czas Ultrona" z 2015 roku, Wanda była skomplikowaną postacią w MCU. Często przekraczała granicę między byciem protagonistką, a antagonistką. To się zmieniło wraz z filmem "Doktore Strange w multiwersum obłędu", gdzie została pokazana jako wróg głównego bohatera. 

Wanda Maximoff odegrała ogromną rolę w najnowszym filmie, dlatego wielu fanów zaczęło się zastanawiać, czy osobna produkcja dla potężnej i bogatej postaci może być tuż za rogiem. 

W ostatnim wywiadzie w programie telewizyjnym "Good Morning America", Elizabeth Olsen odpowiedziała na pogłoski dotyczące możliwego osobnego filmu w MCU dla jej postaci. Wspomniała także o serialu Disney+ "Agatha: House of Harkness", który jest spin-offem produkcji "WandaVision".

"Chciałabym być częścią obu tych produkcji. Nikt mi nic nie mówi, więc nawet nie ukrywam tajemnicy, bo jestem w tym zła. Nie wiem nic o mojej przyszłości [w MCU]" - powiedziała.

[uwaga, spoilery]

Chociaż Elizabeth Olsen nie ma żadnych nowych informacji na temat potencjalnego filmu dla Scarlet Witch, zakończenie "Doktora Strange w multiwersum obłędu" pozostawiło otwartą furtkę dla ponownego pojawienia się tej postaci. 

Po walce z Ameryką Chavez, Wongiem (Benedict Wong) i Doktorem Strangem (Benedict Cumberbatch), Wanda w końcu spotyka się ze swoimi dziećmi, lecz one... się jej boją. Potężna czarodziejka uświadamia sobie, że stała się tym, czego się bała przez cały czas. Twórcy zdradzili, że istnieje duże prawdopodobieństwo, że Scarlet Witch jednak przeżyła.

Nawet jeśli Wanda zginęła pod koniec filmu, wciąż istnieje możliwość przywrócenia jej postaci na wiele sposobów. Po śmierci Czarnej Wdowy (Scarlett Johansson) w "Avengers: Koniec gry", postać powróciła w solowym filmie, który działał jako prequel. Być może podobnie będzie w przypadku Wandy.

Zobacz też:

Dakota Johnson oskarża Alfreda Hitchcocka. Chodzi o jej babcię

Cameron Diaz przerywa aktorską emeryturę

"Lisa Frankenstein": Powrót Diablo Cody

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy