Reklama

Reklama

Taron Egerton: To on zastąpi Hugha Jackmana? Zagra Wolverine'a

Taron Egerton wcieli się w kultowego Wolverine’a? Od jakiegoś czasu w sieci krążą plotki o jego ewentualnym udziale w filmie Marvela.

Taron Egerton: Zostanie nowym Wolverinem?

Jak się okazuje, w każdej plotce jest ziarno prawdy. W ostatnim wywiadzie Taron Egerton wyznał, że rozmawiał o możliwości wcielenia się w młodszą wersję bohatera z Kevinem Feige’em, szefem Marvel Studios.

W rozmowie z "New York Times" aktor stwierdził, że bardzo zależałoby mu na tej roli, jednak odczuwałby niepokój. Dla większości widzów filmowy Wolverine ma twarz Hugha Jackmana (który zagrał tę postać w dziewięciu filmach), więc podbicie serc widzów w tej roli i przekonanie do jego wersji tej postaci może być trudne.

Taron Egerton: Kim jest?

Pierwszą kinową rolą Egertona był występ w szpiegowskim obrazie "Kingsman: Tajne służby" (2014), będącego pastiszem filmów o Jamesie Bondzie. Aktor wcielił się w postać Gary'ego "Eggsy'ego" Price'a - zbuntowanego 22-latka, który przystępuje do do organizacji Kimgsman, skupiającej tajnych agentów.

Reklama

Kolejną rolą Egertona była kreacja amatorskiego brytyjskiego skoczka narciarskiego Michaela "Eddie'ego" Edwardsa, który nigdy nie przestał wierzyć w siebie - mimo iż nikt inny nie podzielał wiary w jego możliwości.

Kolejną kreacją Egertona była tytułowa rola w filmie "Robin Hood. Początek".

Zobacz też:

"Elvis": Hugh Jackman zachwyca się kreacją Austina Butlera

Joe Turkel nie żyje. Aktor miał 94 lata

William Shatner: Powstaje dokument o gwiazdorze "Star Treka"

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Taron Egerton

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL