Reklama

Reklama

"Szczęścia chodzą parami": Czego pragną kobiety, a czego mężczyźni? Zwiastun!

11 marca do kin trafi nowa polska komedia romantyczna "Szczęścia chodzą parami", w której główne role grają Weronika Książkiewicz i Michał Żurawski. Dzisiaj w Interii premierę mają dwa wyjątkowe zwiastuny filmu, które przedstawiają związek i randkowanie z dwóch perspektyw - kobiecej i męskiej. Zobaczcie!

Weronika Książkiewicz i Michał Żurawski w filmie "Szczęścia chodzą parami"

Czego tak naprawdę pragną kobiety, a czego mężczyźni? Weronika Książkiewicz i Michał Żurawski opowiedzą o tym w dwóch, wydawałoby się bardzo podobnych, zwiastunach nowej komedii romantycznej "Szczęścia chodzą parami".

"Szczęścia chodzą parami": Weronika Książkiewicz kontra Michał Żurawski

W produkcji w reżyserii Bartka Prokopowicza ("Narzeczony na niby", "Chemia"), obok Weroniki Książkiewicz i Michała Żurawskiego, zobaczymy m.in. Aleksandrę Domańską, Antoniego Królikowskiego, Tomasza Karolaka, Klaudię Halejcio i Jacka Knapa.

Dzisiaj w Interii premierę mają dwa wyjątkowe zwiastuny filmu, które przedstawiają związek i randkowanie z dwóch perspektyw - kobiecej i męskiej.

Reklama

Co kręci kobiety, co podnieca mężczyzn, a czego się obawiają? Czy pech może przynieść szczęście? A może nawet miłość? Odpowiedź znajdzie się w filmie, ale przedsmak można poznać już teraz w zwiastunach. Zobaczcie!

"Szczęścia chodzą parami": Fabuła, obsada, premiera

Bohaterką filmu "Szczęścia chodzą parami" jest Malwina (Weronika Książkiewicz), przebojowa projektantka samochodów, która zakochuje się w Brunonie (Michał Żurawski), wziętym terapeucie par. Choć potrafi on uratować każdy związek, to jego własne historie miłosne tworzą serię spektakularnych katastrof.

Czytaj więcej:
Raport o szczęściu. Co najbardziej cieszy Polaków?

Przystojny i zabawny, mógłby być mężczyzną marzeń, gdyby nie to, że na kobiety działa jak czarny kot. Sprowadza na swoje wybranki pecha, który z hukiem kończy nawet najbardziej płomienny romans. Nieświadoma ryzyka Malwina, ulega jego czarowi od pierwszego wejrzenia. Mimo że w jej życiu rozpoczyna się seria niefortunnych zdarzeń, Bruno nie zamierza się tym razem poddać. Aby uratować miłość swojego życia, musi znaleźć przyczynę swoich sercowych porażek. Nie uda mu się to jednak bez odrobiny szczęścia.

Producentem filmu jest Zygfryd Studio, a koproducentem Grupa Polsat. Za wprowadzenie filmu do kin odpowiada Dystrybucja Mówi Serwis.

"Szczęścia chodzą parami" w kinach już od 11 marca!

Zobacz również:

"Sonata": Poruszająca rola Małgorzaty Foremniak

Johnny Depp wraca do aktorstwa! Zagra króla Ludwika XV

"Spider-Man: Bez drogi do domu" znów najlepszy w USA

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Szczęścia chodzą parami

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy