Reklama

Reklama

Ryan Gosling jako Ken w filmie "Barbie" [pierwsze zdjęcie]

Wytwórnia Warner Bros opublikowała pierwsze oficjalne zdjęcie Ryana Roslinga jako Kena z filmu "Barbie". Premiera obrazu zaplanowana jest na 21 lipca 2023 roku.

Wytwórnia Warner Bros opublikowała pierwsze oficjalne zdjęcie Ryana Roslinga jako Kena z filmu "Barbie".  Premiera obrazu zaplanowana jest na  21 lipca 2023 roku.
Ryan Gosling na pierwszym oficjalnym zdjęciu z filmu "Barbie" /JAAP BUITENDIJK/WARNER BROS /materiały prasowe

Szczegóły filmu wciąż są nieznane. Wiadomo, że twórcy chcą pokazać nieszablonowe podejście do postaci słynnej lalki. Wiadomo też, że główną bohaterkę gra Margot Robbie, a w postać Kena wciela się Ryan Gosling. W filmie pojawi się również America Ferrera, która wciela się w bliżej nieokreśloną przyjaciółkę tytułowej bohaterki.

Reklama

Podczas CinemaCon ujawniono również, że w filmie "Barbie" pojawi się Will Ferrell, który zagra rolę dyrektora generalnego firmy zabawkarskiej, produkującej słynne lalki.

Reżyserią filmu zajmuje się Greta Gerwig, która ma na swoim koncie takie filmy jak "Lady Bird" i "Małe kobietki". "Barbie jest taką zabawką, która kojarzy się widzom jednoznacznie. Myślą sobie, że no tak, Margot Robbie zagra tę idealną lalkę. O czymkolwiek byście nie myśleli, zamierzamy pokazać wam coś zupełnie innego. Film, o którym nie mieliście pojęcia, że chcecie go zobaczyć" - tłumaczą twórcy w wywiadzie dla portalu "The Hollywood Reporter".

"Barbie" zaskoczy widzów

W rozmowie z "Variety" Margot Robbie zapewniła, że film "Barbie" nie będzie przesłodzoną historią, a fani cukierkowego świata Barbie będą zaskoczeni. Podobnie mówiła w wywiadzie dla "Hollywood Reporter".

"Kiedy ludzie słyszą tytuł 'Barbie', to wydaje im się, że wiedzą, czego mogą się spodziewać. Jednak, gdy dowiadują się, że za reżyserię odpowiada Greta Gerwig, która jest też współautorką scenariusza, tracą tę pewność. Film z całą pewnością nie będzie tym, czego wszyscy się spodziewają" - powiedziała aktorka.

Zobacz też:

Ten film wywołał w Polsce skandal. Teraz okazuje się, że to nie koniec

Erotyczne sceny i śmiałe sesje? Tak zaczynała polska gwiazda

Niewiarygodne, do czego się posunął, by zdobyć sławę. Wstrząsające sceny

Był u szczytu sławy, gdy zniknął. Kariera zniszczona przez seks

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ryan Gosling | Barbie (film)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL