Reklama

Piotr Adamczyk i Karolina Szymczak razem na ekranie? "Mają wątpliwości"

Piotr Adamczyk i Karolina Szymczak mogą wystąpić razem w jednym filmie. "Decyzja o tym, czy spotkają się na planie, zapadnie lada dzień" - ujawniła w rozmowie z "Na Żywo" znajoma pary. Dodaje jednak, że małżonkowie "mają wątpliwości" dotyczące ekranowej współpracy.

Piotr Adamczyk i Karolina Szymczak mogą wystąpić razem w jednym filmie. "Decyzja o tym, czy spotkają się na planie, zapadnie lada dzień" - ujawniła w rozmowie z "Na Żywo" znajoma pary. Dodaje jednak, że małżonkowie "mają wątpliwości" dotyczące ekranowej współpracy.
Karolina Szymczak i Piotr Adamczyk robią kariery w Hollywood /Jon Kopaloff /Getty Images

Hollywoodzka kariera Piotra Adamczyka rozwija się w błyskawicznym tempie. Niedawno wystąpił w trzech sezonach serialu "For All Mankind" dla Apple TV+.

Jego amerykański sen rozpoczął się jednak od roli w serialu Marvela "Hawkeye". Zagrał w nim komediową rolę Tomasa, rosyjskiego członka mafii, którego pokochali fani Marvela w Polsce i nie tylko. Jego słynne "We kidnapped you, rozumiesz? You are our hostage now, rozumiesz to?!" poszło w viral na cały świat. 

Reklama

Po tej roli posypały się nowe propozycje. Piotr Adamczyk zagrał w produkcji Amazon Prime Video "Nocne niebo", która miała już swoją premierę na platformie. Tym razem Piotr Adamczyk wystąpił u boku m.in. J.K. Simmonsa oraz Sissy Spacek. Fabuła serialu skupia się na losach postaci granych przez dwójkę tych aktorów, czyli Franka i Irene. Są oni emerytowanym małżeństwem z 50-letnim stażem, a na swoim podwórzu wiele lat temu odkryli oni portal/komnatę, która prowadzi na opuszczoną, obcą planetę. 

Karolina Szymczak u boku Brada Pitta

Kariera Karoliny Szymczak także nabiera rozpędu. Ostatnio aktor chwalił żonę za występ w dwóch odcinkach popularnego serialu "Agenci NCIS: Los Angeles". 

Szymczak pojawi się także w nowym filmie twórcy "La La Landu" Damiena Chazelle’a - "Babylon". Jest to opowieść o końcu lat 20. XX wieku rozgrywająca się w Hollywood w przełomowym momencie, gdy przemysł filmowy przechodzi z kina niemego na produkcje z dźwiękiem. To, jaką postać w tej fabule portretuje Polka, wciąż pozostaje tajemnicą.

Polską aktorkę możemy zobaczyć w zwiastunie produkcji w scenie, w której jej bohaterka rzuca o podłogę talerzem. "Poznajcie Olgę. W głębi serca to bardzo miła dziewczyna. Uwielbiałam się w nią wcielać" - scharakteryzowała swoją bohaterkę Szymczak. Aktorka wspomniała, że przy kręceniu tej sceny rozbitych zostało aż kilkadziesiąt talerzy. Na ujęciu Szymczak ma modną w latach 20. geometryczną fryzurę i osłonięta jest przezroczystą tkaniną.

Czytaj więcej:

Brad Pitt dusił własne dziecko? Jest odpowiedź!

Ruszył proces Kevina Spaceya. Aktor twierdzi, że jest niewinny

"Miłość na pierwszą stronę": Ja cię kocham, a ty pstryk [recenzja]

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Piotr Adamczyk | Karolina Szymczak
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy