Reklama

Reklama

"Matka/ Android" zyskuje popularność na Netfliksie

7 stycznia w ofercie Netfliksa zadebiutował thriller sci-fi "Matka/Android". Film z Chloë Grace Moretz jest obecnie drugim najczęściej oglądanym filmem platformy, tuż po hicie "Nie patrz w górę".

Chloë Grace Moretz w filmie "Matka/Andriod"

Bohaterką thrillera sci-fi "Matka/Andriod" jest Georgia (Chloë Grace Moretz), która z chłopakiem ucieka ze swojego kraju, w którym trwa wojna ze sztuczną inteligencją. Kilka dni przed porodem pierwszego dziecka para musi stawić czoła Ziemi Niczyjej, twierdzy powstania androidów.

"Matka/Android" zyskuje popularność na Netfliksie

"Matka/Andriod" nie jest oryginalną produkcją Netfliksa. Film w reżyserii Mattsona Tomlina zadebiutował na nieobecnej w Polsce platformie Hulu.

Kilka dni po premierze "Matka/Android" stał się drugim najpopularniejszym na całym świecie filmem w ofercie Netfliksa, notując niemal 30 milionów godzin odtworzeń (dla porównania  - lider "Nie patrz w górę" osiągnął w minionym tygodniu  wynik 58 milionów godzin odtworzeń).

Reklama

W Polsce najpopularniejszym filmem tygodnia jest "Jak pokochałam gangstera" Macieja Kawulskiego.

"Nie patrz w górę" zostanie najpopularniejszym filmem w historii Netfliksa?

Tymczasem "Nie patrz w górę" Adama McKaya ma już na koncie 321,5 mln godzin wyświetleń od czasu swojego debiutu w zeszłoroczną Wigilię. Oznacza to, że na liście najpopularniejszych produkcji Netfliksa awansowała właśnie na drugie miejsce. Na ostatni stopień podium zepchnęła "Nie otwieraj oczu" - thriller science fiction z Sandrą Bullock w roli głównej.

Badania obejmują wyświetlenia na Netfliksie przez pierwsze 28 dni. Oznacza to, że "Nie patrz w górę" wciąż ma szansę wyprzedzić zajmującą obecnie pierwsze miejsce komedię akcji "Czerwona nota", w której wystąpili Dwayne Johnson, Gal Gadot i Ryan Reynolds. W ciągu pierwszych 28 dni produkcję Rawsona Marshalla Thurbera oglądano przez 364 miliony godzin.

Zobacz również:

Gwiazda filmów porno w szpitalu. Cierpi na rzadką chorobę

Jazda bez trzymanki? To najbardziej szalony film roku!

Znany pisarz znieważył prezydenta RP? Jest wyrok sądu!

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje