Reklama

Reklama

Margot Robbie i Ryan Gosling jako Barbie i Ken! [zdjęcia]

Trwają prace nad filmową wersją filmu o przygodach lalki Barbie w reżyserii Grety Gerwig. Wiadomo już, że w głównych rolach zobaczymy Margot Robbie i Ryana Goslinga. Wiadomo też, jak aktorzy prezentują się w filmowych stylizacjach. W sieci właśnie pojawiły się nowe zdjęcia filmowej pary, na których możemy zobaczyć odgrywanych przez nich bohaterów w pełnej krasie!

Co wiemy o nowym filmie Grety Gerwig?

Szczegóły filmu wciąż są nieznane. Z pierwszych doniesień wynika, że twórcy chcą pokazać nieszablonowe podejście do postaci słynnej lalki. Główną bohaterkę gra Margot Robbie, a w postać Kena wciela się Ryan Gosling.

W filmie pojawi się również America Ferrera, która wciela się w bliżej nieokreśloną przyjaciółkę tytułowej bohaterki. Premiera filmu zaplanowana jest na 21 lipca 2023 roku.

I choć zarys fabuły jest jeszcze mało znany, wielbicieli słynnej lalki z pewnością zainteresują pierwsze zdjęcia z planu!

Jak się okazuje, miejsce kręcenia filmowych scen od kilku dni jest oblegane przez paparazzich, którzy wciąż koczują, by zrobić zdjęcia filmowej parze. Ich starania przyniosły sukces, a w sieci pojawiły się pierwsze fotografie Barbie i Kena. Jak prezentują się Margot Robbie i Ryan Gosling? Spójrzcie poniżej!

Reklama

Zobacz również: Margot Robbie jako Barbie zachwyca! Co wiemy o nowej produkcji?

Zobacz też:

Sandra Bullock przerywa karierę aktorską. Jest "wypalona i zmęczona"

Lea Seydoux dołączy do obsady drugiej części "Diuny"?

Gwiazdor już z wyrokiem! Molestował seksualnie 16-latkę

Jennifer Aniston i Brad Pitt znowu razem? Widziano ich w Paryżu

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Margot Robbie | Ryan Gosling

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy