Reklama

Reklama

Lupita Nyong’o ma COVID-19. Kiedy wróci na plan kontynuacji "Czarnej Pantery"?

Zdjęcia do filmu "Czarna Pantera 2" znowu zostały wstrzymane. Tym razem okazało się, że Lupita Nyong'o, która gra jedną z bohaterek tej produkcji, otrzymała pozytywny wynik testu na COVID-19.

Zdjęcia do filmu "Czarna Pantera 2" znowu zostały wstrzymane. Tym razem okazało się, że Lupita Nyong'o, która gra jedną z bohaterek tej produkcji, otrzymała pozytywny wynik testu na COVID-19.
Lupita Nyong'o wróci niebawem na plan "Czarnej Pantery 2" /Christopher Polk /Getty Images

"Czarna Pantera 2": Zdjęcia znowu wstrzymane


O kolejnej przerwie w zdjęciach do filmu "Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu" poinformował m.in. portal "The Hollywood Reporter".

Przypomnijmy, że w listopadzie 2021 roku musiano przerwano zdjęcia z powodu kontuzji, którą na planie odniosła, wcielająca się w postać Shuri, Letitia Wright.

Teraz zdjęcia wstrzymano z powodu koronawirusa. Nie wiadomo, jak długo potrwa aktualna przerwa w pracach na planie kontynuacji "Czarnej Pantery". Ujawniono, że na początku stycznia pozytywny test na koronawirusa otrzymało kilka osób z ekipy i obsady filmu, m.in. Lupita Nyong’o. Aktorka ujawniła na swym Instagramie, że już wraca do zdrowia i niebawem pojawi się na planie.

Reklama

Lupita Nyong’o ma COVID-19

W poniedziałek, 24 stycznia, Lupita Nyong’o opublikowała na swym Instagramie zdjęcie z podpisem: "Wracam". Fani mają nadzieję, że to już koniec opóźnień tej produkcji.

W kontynuacji hitu z 2018 roku "Czarna Pantera" Lupita gra Nakię, byłą dziewczynę T'Challi, pracującą dla wywiadu Wakandy.

Twórcy sequelu "Czarnej Pantery" zmagają się z dużymi problemami właściwie od początku. Ciosem dla ekipy i fanów była niespodziewana śmierć grającego T’Challę/Czarną Panterę Chadwicka Bosemana.

W rozmowie z Interią Lupita przyznała, że nie jest łatwo pracować na planie bez Chadwicka Bosemana.

"Od kilku miesięcy cały czas jesteśmy w zdjęciach, z przerwami. Nie mogę niestety nic więcej powiedzieć poza tym, że film ukaże się na początku przyszłego roku i że praca przy tym projekcie bez Chada jest cholernie ciężka" - powiedziała aktorka.

Czy film "Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu" odpowie na pytania, które zadają sobie fani pierwszej części? Jak Marvel poradzi sobie ze śmiercią Bosemana, kto będzie głównym bohaterem i jak rozwinie się cała ta historia?

Fabuła filmu trzymana jest w tajemnicy.

Zobacz również:

Mila Kunis: Ukrainka, która podbiła Hollywood i serce Ashtona Kuthera

Nie żyje Barbara Krafftówna. Co z pogrzebem?

Johnny Depp wraca do aktorstwa! Zagra króla Ludwika XV

"Spider-Man: Bez drogi do domu" znów najlepszy w USA

"Gierek": "Klan" w wersji PRL doprawiony szczyptą "07 zgłoś się" [recenzja]

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Lupita Nyong'o

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy