Reklama

Lily Mo Sheen: Córka aktorskiej pary poszła w ich ślady! Co o niej wiemy?

Lily Mo Sheen jest córką słynnych brytyjskich aktorów - Michaela Sheena i Kate Beckinsale. 23-latka podąża śladem popularnych rodziców - ostatnio zagrała w filmie "Nieznośny ciężar wielkiego talentu", w którym wystąpiła w roli córki samego Nicolasa Cage'a. Jak wypadła?

Kate Beckinsale i Michael Sheen byli parą w latach 1995-2003, a owocem ich związku jest córka Lily. Pomimo rozwodu nadal pozostają w dobrych relacjach. 

Lily Mo Sheen jest brytyjską aktorką, która stawia swoje pierwsze kroki w świecie filmu. Do tej pory widzowie mogli oglądać ją na ekranie w takich produkcjach jak: "Klik: I robisz, co chcesz" (2006), "Underworld: Evolution" (2006), "Wszyscy mają się dobrze" (2009). Jednak najgłośniejszą rolą w jej dotychczasowej karierze jest występ u boku Nicolasa Cage’a w filmie "Nieznośny ciężar wielkiego talentu" (2022), gdzie wciela się w rolę córki gwiazdora. 

Reklama

"Nieznośny ciężar wielkiego talentu": Fabuła i zwiastun

Bohaterem filmu "Nieznośny ciężar wielkiego talentu" jest Nicolas Cage, popularny aktor, który bezskutecznie walczy o wymarzoną rolę. Zamiast udziału w filmie, Cage zgadza się spotkać ze swoim fanem, który oferuje za to milion dolarów. Szybko okazuje się, że fanem tym jest szef meksykańskiego kartelu: Javi (w tej roli Pedro Pascal). Cage zostaje zwerbowany przez CIA do pomocy w akcji wywiadowczej, która ma na celu uratowanie córki kandydata na urząd prezydenta Katalonii.

W produkcji tej Lily Mo Sheen wciela się w córkę Nicolasa Cage’a.

Scenariusz filmu "Nieznośny ciężar wielkiego talentu" powstał zanim jego autorzy - Tom Gormican i Kevin Etten - osobiście poznali Nicolasa Cage’a. O tym, jak trudno było przekonać legendarnego aktora do zagrania samego siebie, twórcy filmu opowiedzieli w wywiadzie dla portalu "The Hollywood Reporter". "Powiedziano nam, że Nick robił już podobne projekty wcześniej i nie jest zachwycony pomysłem zagrania siebie. A my nie mieliśmy w dorobku wielu projektów, dzięki którym mogliśmy go przekonać, że może nam zaufać" - mówią scenarzyści filmu "Nieznośny ciężar wielkiego talentu". Gormican jest również reżyserem tej produkcji."Naszym scenariuszem zainteresowanych było kilka studiów filmowych. Było jednak ryzyko, że jeśli Cage nie zechce zagrać w tym filmie, to projekt przepadnie. Nie zamierzaliśmy jednak kręcić tego filmu z nikim innym, więc gdy czytał nasz scenariusz, byliśmy podwójnie zdenerwowani" - wyznali twórcy filmu. 

Zobacz też:

Ten film wywołał w Polsce skandal. Teraz okazuje się, że to nie koniec

Erotyczne sceny i śmiałe sesje? Tak zaczynała polska gwiazda

Niewiarygodne, do czego się posunął, by zdobyć sławę. Wstrząsające sceny

Był u szczytu sławy, gdy zniknął. Kariera zniszczona przez seks

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy