Reklama

Reklama

Keira Knightley zachorowała!

Keira Knightley wraz z rodziną przebywa obecnie na kwarantannie, bo wszyscy zarazili się koronawirusem. Kilkuletnie córki aktorki szybko wracają do zdrowia, a jej mąż przechodzi chorobę bezobjawowo. W najcięższym stanie jest sama aktorka. "Muszę przyznać, że czuję się dość paskudnie" - przyznała.

Keira Knightley

Keira Knightley do tej pory uniknęła zakażenia, jednak teraz koronawirus dopadł i ją. 

Słynna brytyjska aktorka, którą widzowie znają z takich produkcji, jak "Piraci z Karaibów""Pokuta" czy "Król Artur", w wywiadzie udzielonym "Stella Magazine" zdradziła, że wraz z rodziną przebywa obecnie na kwarantannie. Choruje też mąż gwiazdy, muzyk James Righton oraz dwie ich córki – 6-letnia Edie i 2-letnia Delilah. 

Reklama

Aktorka wyznała, że jej córeczki szybko zdrowieją, ona sama jednak ma uciążliwe objawy. "Muszę przyznać, że czuję się dość paskudnie" – powiedziała Knightley. Przed wywiadem poprosiła dziennikarkę magazynu o to, by nie włączała kamery, co może oznaczać, że choroba mocno ją wycieńczyła.

Keira Knightley ma koronawirusa

Jedyną osobą w rodzinie gwiazdy, która przechodzi chorobę bezobjawowo, jest jej mąż.

Ona sama z kolei dostrzega plusy izolacji, która była dla niej okazją do zwolnienia tempa życia i spędzenia większej ilości czasu z najbliższymi. W efekcie przez chwilę rozważała całkowitą rezygnację z aktorstwa. 

Keirę Knightley zobaczymy niedługo w "Silent Night" - świątecznej czarnej komedii z elementami horroru. Akcja filmu rozgrywa się w Boże Narodzenie, a zarazem w przeddzień ekologicznej apokalipsy. Knightley, która zagrała główną rolę, opowiedziała o tym, że nagrywanie tej produkcji w lutym 2020 roku, a więc tuż przed oficjalnym wybuchem pandemii, było doświadczeniem surrealistycznym. 

Kinowa premiera "Silent Night" zaplanowana jest na 3 grudnia.

Zobacz również:

Keira Knightley: Koniec z rozbieranymi scenami

Keira Knightley na tropie Dusiciela z Bostonu

"Rolnik szuka żony": Kamila zrezygnowała z udziału w programie TVP. Co się stało?

Kiedyś na szczycie! Co się z nią ostatnio dzieje?

Pokonał go nowotwór. Tak wyglądał kilka miesięcy przed śmiercią

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

PAP/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Keira Knightley | COVID-19

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy