Reklama

Karolina Szymczak u boku Brada Pitta! Kim jest polska aktorka?

Karolina Szymczak to polska aktorka, modelka i żona Piotra Adamczyka, o której głośno jest za sprawą wchodzącej niebawem do kin hollywoodzkiej produkcji "Babilon". To jeden z najbardziej oczekiwanych filmów roku, głównie dzięki gwiazdorskiej obsadzie. W produkcji występują Brad Pitt, Margot Robbie, Tobey Maguire czy Olivia Wilde. Wśród nich znalazła się Karolina Szymczak. Jak znalazła się na planie?

Karolina Szymczak przeżywa obecnie swój największy zawodowy sukces. Rola w filmie reżyserowanym przez Damiena Chazella to możliwość gry u boku takich gwiazd, jak Brad Pitt. O szczegółach tego projektu aktorka nie może mówić zbyt wiele, dlatego jej fani tym bardziej czekają na polską premierę filmu

Karolina Szymczak wiek

Karolina Szymczak urodziła się w Złotoryi 25 października 1991 roku. Od kilkunastu już lat zajmuje się profesjonalnym modelingiem i aktorstwem, w tym także reklamowym dla rozpoznawalnych firm. Była twarzą takich marek jak Prima Donna, Wacoal, Bialcon, Nicole Oliver, Bestform, Dalia czy Pleasure State.

Reklama

Karolina Szymczak pracowała w Nowym Jorku, Los Angeles, Mediolanie, Paryżu i Barcelonie. Stawała przed obiektywem takich wirtuozów fotografii mody, jak David Bellemere czy Antoine Verglas

Karolina Szymczak jest absolwentką Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej w Dolnośląskiej Szkole Wyższej we Wrocławiu. Ukończyła też Szkołę AFT Leadership Coaching School. Po ukończeniu tych szkół Szymczak studiowała również na Wydziale Psychologii na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu.

Karolina Szymczak w "Herkulesie"

Karolina Szymczak, mając zaledwie 23 lata, zagrała w światowym hicie "Hercules". Polska aktorka trafiła do megaprodukcji i miała okazję wystąpić u boku Dwayne'a Johnsona. W filmie w reżyserii Bretta Ratnera Szymczak wcieliła się w... matkę tytułowego bohatera.

Karolina Szymczak w "Herkulesie" znalazła się dzięki sesji w "Playboyu". Kiedy reżyser "Herculesa" zobaczył sesję pięknej Polki w magazynie, z miejsca postanowił zaangażować ją w swoim filmie. I tak Karolina Szymczak pojawiła się w hollywoodzkim hicie

Karolina Szymczak znana jest również z roli granych na rodzimym podwórku. Aktorka dotychczas wystąpiła w filmach, takich jak "Gwiazdy""Diablo. Wyścig o wszystko" czy "To musi być miłość".

Karolina Szymczak mąż Piotr Adamczyk

Mąż Karoliny Szymczak to Piotr Adamczyk. Polski aktor jest od swojej partnerki starszy o 19 lat. Para wzięła ślub trzy lata temu. Ceremonia zaślubin odbyła się w sekrecie przed wszystkimi. Karolina Szymczak i Piotr Adamczyk długo próbowali utrzymywać ten fakt w sekrecie, jednak media szybko dopatrzyły się na dłoniach małżonków obrączek.

Para od początku trzymała swój związek w tajemnicy. Karolina Szymczak i Piotr Adamczyk nie pokazywali się razem publicznie, ani nie wypowiadali się na swój temat w wywiadach. Również zdjęcia ze ślubu, który odbył się 29 czerwca 2019 roku, Karolina Szymczak pokazała dopiero rok później.

Zobacz również: Karolina Szymczak świętuje piątą rocznicę związku z Piotrem Adamczykiem

Karolina Szymczak "Babilon"

Wkrótce do kin trafi nowe dzieło Damiena Chazelle'a. Hollywoodzki hit "Babilon" na dużym ekranie w polskich kinach zadebiutuje 20 stycznia 2023 roku. Akcja filmu rozgrywa się w okresie przejściowym pomiędzy erą kina niemego i dźwiękowego. "Babilon" śledzi wzloty i upadki kilku postaci, a w główne role wcielają się Brad Pitt i Margot Robbie

Karolina Szymczak w filmie "Babilon" wciela się w Olgę. O samej postaci wiadomo jak na razie niewiele, Szymczak tłumaczy jednak, że Olga to niezwykle ważna kobieta, która zawsze mówi dokładnie to, co ma na myśli. Aktorka przed premierą podzieliła się z fanami kadrem z filmu Damiena Chazelle'a.

Karolina Szymczak wzięła udział w castingu do filmu w 2020 roku. O roli w filmie "Babilon" dowiedziała się rok później. Nie wiedziała wtedy, że będzie to rola z Bradem. Mimo to Karolina Szymczak bardzo przyjemnie wspomina współpracę z Pittem.

Karolina Szymczak choroba

Karolina Szymczak cierpi na nieuleczalną chorobę - endometriozę. Jej podłożem jest rozrost błony śluzowej macicy poza jamę macicy, np. w jamie otrzewnej. Bardzo często chorobie towarzyszy ból dezorganizujący życie. Karolina Szymczak od lat zmaga się z jej konsekwencjami, w związku z czym przeprowadzono u niej operację usunięcia ognisk choroby.

Karolina Szymczak o swoje chorobie opowiedziała w mediach społecznościowych. Jak tłumaczyła, chciała w ten sposób wesprzeć inne kobiety oraz uświadomić o zagrożeniu. Karolina Szymczak angażuje się jednocześnie w akcje prozdrowotne.

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

Zobacz również:

Karolina Szymczak w ciąży? Żona Piotra Adamczyka oburzona

Karolina Szymczak: Blondynka z odpowiednim biustem

"Bullet Train": Piotr Adamczyk i Karolina Szymczak pojawili się na premierze

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Szymczak | Piotr Adamczyk | Brad Pitt | Babilon (2022)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama