Reklama

Reklama

Johnny Depp zaskoczył fankę! Wcielił się w postać Jacka Sparrowa

Johnny Depp zaskoczył swoją fankę, kiedy podczas spotkania nagle "wszedł" w rolę Jacka Sparrowa. Opublikowane na TikToku nagranie szybko stało się hitem mediów społecznościowych.

Johnny Depp zaskoczył swoją fankę, kiedy podczas spotkania nagle "wszedł" w rolę Jacka Sparrowa. Opublikowane na TikToku nagranie szybko stało się hitem mediów społecznościowych.
Johnny Depp: Jack Sparrow bez brody /TikTok /materiały prasowe

Poruszająca się wózku inwalidzkim Christine Kelly jest wielką fanką Johnny'ego Deppa. Kilka dni temu na TikToku pojawiło się wzruszające nagranie ze spotkania kobiety z jej idolem.

Teraz możemy zobaczyć nowy filmik, na którym Depp podczas rozmowy z Kelly nagle na krótki moment wciela się w postać Jacka Sparrowa i zaczyna mówić charakterystycznym głosem znanego z "Piratów z Karaibów" bohatera , wspominając oczywiście o piciu rumu.

Reklama

Mimo iż Depp jest na nagraniu w normalnym ubraniu i bez charakteryzacji, fani docenili jego próbę wcielenia się w ikonicznego bohatera. 

Gwiazdor pracuje obecnie na planie filmu "Jeanne du Barry", w którym wciela się w postać króla Ludwika XV. To pierwsza  duża rola aktora od 2020 roku, kiedy wystąpił w biograficznym dramacie "Minamata". Skandal obyczajowy, który zaczął się od głośnego felietonu Amber Heard, sprawił, że gwiazdor stracił szansę na wiele ról, m.in. w trzeciej części "Fantastycznych zwierząt". Niedawne zwycięstwo w sądzie pozwoliło jednak Deppowi wrócić do pracy w Hollywood. 

Johnny Depp zaskoczył dzieci w szpitalu w Londynie

W przeszłości Johnny Depp zaskakiwał - głównie dzieci - pojawiając się niespodziewanie w kostiumie Jacka Sparrowa.

W 2016 roku, kilka dni przed świętami Bożego Narodzenia, Depp spędził czas w szpitalu dziecięcym Great Ormond Street Children's Hospital w Londynie. To ten sam szpital, do którego niegdyś trafiła jego córka, wówczas 8-letnia, Lily-Rose Melody Depp, w następstwie zakażenia nerek. Placówka wciąż jest w sercu aktora, który ofiarował szpitalowi 2 miliony dolarów.

Gwiazdor spędził czas z nastolatkami, dziećmi i rodzicami małych pacjentów. Wcześniej odwiedzał dzieci w australijskim szpitalu. "Skoro jestem w stanie wywołać uśmiech na twarzach hospitalizowanych dzieci, będę to robił, z potrzeby serca" - mówił aktor w "Graham Norton Show".

Johnny Depp jako Jack Sparrow w szkole podstawowej

Z kolei w 2010 roku aktor wkroczył do szkoły podstawowej w Greenwich w przebraniu postaci z kręconej właśnie w stolicy Anglii kolejnej części "Piratów z Karaibów".

Powodem jego niezapowiedzianej wizyty był list, który aktor otrzymał od 9-letniej uczennicy Beatrice, w którym dziewczynka prosiła swego ekranowego ulubieńca o pomoc we wznieceniu buntu przeciwko nauczycielom.

Kiedy dyrekcja szkoły zorientowała się, kim jest dziwny gość i jego świta - Depp pojawił się z grupą piratów, grających w filmie - od razu zwołała szkolny apel. Wystąpienie Jacka Sparrowa trwało ok 15 minut, podczas których Depp zaprezentował dzieciom list, który go tu sprowadził oraz ostrzegł, że wzniecenie buntu na terenie szkoły mogłoby go wpędzić w poważne kłopoty.

Zobacz również:

Bruce Willis: Jak czuje się hollywoodzki gwiazdor? Jest nagranie!

"Uśmiechnij się": Nakręcony za 17 milionów horror zarobił już 140 milionów

Robbie Coltrane: Wzruszające pożegnanie córki 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Johnny Depp | Jack Sparrow

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy