Reklama

Bruce Willis: Jak czuje się hollywoodzki gwiazdor? Jest nagranie!

Pod koniec marca Bruce Willis podjął decyzję o zakończeniu kariery aktorskiej. Gwiazdor cierpi na afazję i ta wiadomość była szokiem dla całego filmowego świata. Jak obecnie czuje się aktor? Na Instagramie jego żony pojawiło się właśnie pewne nagranie.

Pod koniec marca Bruce Willis podjął decyzję o zakończeniu kariery aktorskiej. Gwiazdor cierpi na afazję i ta wiadomość była szokiem dla całego filmowego świata. Jak obecnie czuje się aktor? Na Instagramie jego żony pojawiło się właśnie pewne nagranie.
Bruce Willis /Backgrid/East News /East News

Bruce Willis kończy karierę

W marcu tego roku rodzina hollywoodzkiego gwiazdora ujawniła, że Bruce Willis cierpi na afazję i w związku z tym musi zakończyć karierę.

"Jako rodzina chcieliśmy się podzielić informacją, że nasz ukochany Bruce ma problemy ze zdrowiem i niedawno zdiagnozowano u niego afazję, która wpływa na jego zdolności poznawcze" - członkowie rodziny Willisa napisali specjalnym oświadczeniu, opublikowanym w mediach społecznościowych.

W związku z ciężkim stanem zdrowia Willis podjął decyzję o zakończeniu kariery aktorskiej - dodano w komunikacie podpisanym przez byłą żonę gwiazdora Demi Moore, a także obecną małżonkę Willisa Emmę Heming - i pięć jego córek.

Reklama

Afazja to utrata zdolności do komunikacji. Chory nie jest w stanie mówić lub nie rozumie wypowiadanych do niego słów, ma również problemy z pamięcią. Główną przyczyną afazji są uszkodzenia struktury mózgu. Najczęściej wynikają one z powodu ostrego udaru mózgu.

Bruce Willis i Emma Heming na Instagramie

Dla całego filmowego świata to był szok. Jak dzisiaj radzi sobie gwiazdor takich kultowych produkcji, jak "Pulp Fiction", "Szklana pułapka", "Piąty element", "Armageddon" czy "Szósty zmysł"?

Jego żona zamieściła właśnie na swoim Instagramie nagranie, na którym można zobaczyć, jak teraz wygląda Bruce Willis, co robi i z kim spędza czas.

Na filmie, na który zareagowało już ponad 61 tysięcy osób na Instagramie, widać, że aktor cały czas spędza z rodziną, a przede wszystkim ze swoimi córkami - Mabel i Evelyn.

"Nie wierzymy tutaj w doskonałość, ale tegoroczne lato było dość bliskie tego. W rzeczywistości to była magia" - napisała pod nagraniem Emma Heming.

Wydaje się, że hollywoodzki gwiazdor jest szczęśliwy, a jego córki zachwycone tym, że tata ma dla nich tak dużo czasu - bawi się z nimi, tańczy, czyta książki i szaleje w ogrodzie.

Wcześniej Emma Heming pokazała na Instagramie, jak Bruce Willis gra na ustnej harmonijce, przy akompaniamencie gitarzysty, Dereka Richarda Thomasa. "Ich talent mówi sam za siebie" - podsumowała domowe jam session.

Wydaje się, że aktor - pomimo choroby - czuje się dobrze i rodzina nad nim czuwa.

Zobacz również: 

Bruce Willis na nowych zdjęciach. W jakiej kondycji jest aktor?

Bruce Willis jest chory i kończy karierę. Diagnoza aktora była szokiem dla jego żony

Bruce Willis: Pracujący z nim reżyserzy wiedzieli, że dzieje się coś niedobrego

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Bruce Willis
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy