Reklama

Jamie Dornan nowym agentem 007? Aktor odniósł się do plotek!

Jamie Dornan odniósł się do plotek dotyczących hipotetycznego angażu do roli Jamesa Bonda. Jakie jego zdaniem jest prawdopodobieństwo, że zostanie nowym agentem 007?

Jamie Dornan przyznał m.in., że każdy odnoszący sukcesy aktor "w pewnym wieku" został już powiązany z rolą agenta po odejściu Daniela Craiga, ale zasugerował jednocześnie, że jest mało prawdopodobne, aby dostał tę rolę. 

"Prawdopodobnie zastąpią Daniela Craiga kimś, kto nigdy nie był na żadnej z tych list" - stwierdził aktor w rozmowie z magazynem Radio Times. 

Jamie Dornan podsumował swoją karierę

Jednocześnie aktor podkreślił, że jest teraz w bardzo dobrym momencie swojego życia. "Czuję się świetnie [skończywszy 40 lat]. Jestem w dobrym miejscu w pracy, w domu i jeszcze nie zaczęły mi wypadać włoski z nosa" - żartował. "Stoję tutaj z trójką zdrowych dzieci, piękną żoną i dobrą karierą" - podsumował. "Nie mam na co narzekać" - dodał. 

Reklama

"Czuję, że moje życie zostało naznaczone przez dziesięciolecia. Przeprowadziłam się do Londynu, kiedy skończyłem 20 lat, przez 10 lat pracowałam jako model, a potem moja kariera aktorska rozpoczęła się w wieku 30 lat, wziąłem ślub i mam dzieci" - wspomina aktor. 

"To sprawia, że jeszcze bardziej ekscytuję się czterdziestką. Szczerze mówiąc, czuję się, jakbym nawet nie zaczął" - stwierdził. Jamie niedawno zapewnił, że nie żałuje roli w filmach "Pięćdziesiąt twarzy Greya", ponieważ dzięki nim stał się powszechnie znany, co pomogło mu sfinansować mniejsze projekty, które chciał zrealizować.

Jamie Dornan jest kojarzony przede wszystkim z główną rolą w erotycznej trylogii o Christianie Greyu. Aktor ma jednak na koncie kilka o wiele bardziej udanych ról, m.in. w filmie "Belfast" oraz serialach "Upadek" oraz "Turysta".

Zobacz również: 

Aaron Taylor-Johnson nowym Jamesem Bondem?

Daniel Craig: To dlatego zrezygnował z roli Jamesa Bonda!

Daniel Craig: Gwiazdor Jamesa Bonda zatańczył w reklamie... polskiej wódki!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Jamie Dornan | James Bond

Reklama

Reklama

Reklama