Reklama

Reklama

Horror na Halloween 2021? "Ostatniej nocy w Soho" z Anyą Taylor-Joy!

Anya Taylor-Joy szturmem zdobyła świat seriali, teraz pora na świat filmu. Aktorka wystąpiła w "Ostatniej nocy w Soho". Brytyjska produkcja właśnie weszła na ekrany kin.

Anya Taylor-Joy szturmem zdobyła świat seriali, teraz pora na świat filmu. Aktorka wystąpiła w "Ostatniej nocy w Soho". Brytyjska produkcja właśnie weszła na ekrany kin.
Screen ze zwiastuna filmu "Ostatniej nocy w Soho" /materiały prasowe

Horror "Ostatniej nocy w Soho" opowiada historię Eloise – młodej dziewczyny, pasjonatki mody i posiadaczki "szóstego zmysłu". Bohaterka zostaje przeniesiona w czasie do Londynu z 1966 roku. Jednakże jej podróż odbywa się w ciele Sandie – kultowej piosenkarki z nocnych klubów. Będąc Sandie, Eloise nawiązuje romantyczną relację. Jednak dziewczyna zaczyna zdawać sobie sprawę, że życie Sandie w swingujących latach sześćdziesiątych nie jest tak efektowne, jak jej się wydawało... 

Reklama

Horror na Halloween: "Ostatniej nocy w Soho". Obsada, zwiastun

"Ostatniej noc w Soho" to brytyjski horror psychologiczny w reżyserii Edgara Wrighta - twórcy takich filmów jak: "Przygody Tintina", "Ant-Man", czy "Baby Driver". 

Na ekranach kin - prócz Anyi Taylor-Joy - zobaczymy: Thomasin McKenzie - znaną z filmów: "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii" i "Jojo Rabbit" oraz Matta Smitha, który wcielił się w młodego księcia Filipa w serialu "The Crown". 


Uwagę w "Ostatniej nocy w Soho" najbardziej przykuwa Anya Taylor-Joy. Sławę przyniosła jej rola genialnej szachistki Beth Harmon w głośnym hicie serwisu Netflix - "Gambit królowej".

"Ostatniej nocy w Soho": Piosenka w wykonaniu Taylor-Joy

Horror "Ostatniej noc w Soho" miał swoją światową premierę na 78. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji, czyli 4 września 2021 roku. Wówczas horror otrzymał pozytywne recenzje od krytyków. 

Co ciekawe, w najnowszej produkcji Anya Taylor-Joy nie tylko udziela się aktorsko, także wykonuje utwór przewodni "Downtown (Downtempo)". Krążą głosy, że horror jest inspirowany innymi brytyjskimi filmami, reprezentującymi ten gatunek, takimi jak: "Nie patrz teraz" Nicolasa Roega, czy "Wstręt" Romana Polańskiego. 

Zobacz również: 

Anya Taylor-Joy straciła wiarę w swoje umiejętności aktorskie

Anya Taylor-Joy w kulinarnym thrillerze 

Perdro Almodovar chce pracować z Anyą Taylor-Joy 

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Halloween | horrory | Ostatniej nocy w Soho | Anya Taylor-Joy

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL