Reklama

Harry Styles: Pierwsza erotyczna scena w karierze

W czekającym na premierze filmie "Don't Worry Darling" Harry'ego Stylesa zobaczymy w pierwszej w karierze piosenkarza scenie erotycznej.

W czekającym na premierze filmie "Don't Worry Darling" Harry'ego Stylesa zobaczymy w pierwszej w karierze piosenkarza scenie erotycznej.
Harry Styles i Florence Pugh w filmie "Don't Worry Darling" /materiały prasowe

"Don't Worry Darling" to historia rozgrywająca się w Kalifornii lat 50. Główna bohaterka, Alice, grana przez Florence Pugh, poznaje mroczną prawdę na temat swojego pozornie idealnego męża, Jacka - w tej roli Harry Styles. Pierwotnie z postacią Jacka miał się zmierzyć Shia LeBeouf, ale został zwolniony ze względu na niewłaściwe zachowanie na planie. 

Stylesa zobaczymy też wkrótce w obrazie "The Policeman", w którym wcieli się w homoseksualnego policjanta, poślubiającego nauczycielkę.

Reklama

Harry Styles: Nigdy wcześniej nie robiłem tego przed kamerą

"Nie wiem, czy któryś z [tych filmów] możesz obejrzeć z rodzicami. chyba będę musiał nakręcić jeszcze jeden" - Styles przyznał w rozmowie z Romanem Kempem z radia Capital FM.

 Zapytany przez dziennikarza o to, czy podczas realizacji scen erotycznych wykorzystywana była specjalna piłka, mając utrzymać dystans między aktorami, piosenkarz odparł: "Nie mam takich doświadczeń".

"Wszystko zależy od tego, z kim pracujesz i w jakiej sytuacji się znajdujesz" - dodał Styles. "Miałem to szczęście, że byłem obdarzony zaufaniem przez ludzi, z którymi pracowałem" - uściślił gwiazdor, precyzując, że szczegóły intymnego zbliżenia zostały przed wejściem na plan szczegółowo omówione a realizacja scen erotycznych upłynęła w atmosferze wzajemnego zaufania.

"Nigdy wcześniej nie robiłem tego przed kamerą" - zakończył Styles. 

Harry Styles i Olivia Wilde: Nieszablonowy związek

W filmie "Don't Worry Darling" jedną z ról gra też sama Olivia Wilde, która jest przede wszystkim reżyserką i współproducentką tego obrazu a także... życiową partnerką Stylersa.

"Nie tylko dał możliwość wspaniałej Florence Pugh, by to ona była w centrum uwagi, by miała w filmie centralną pozycję jako nasza Alice. Co więcej, tchnął w każdą ze scen wyjątkową, zniuansowaną wrażliwość. (...) Wszedł do naszego zespołu z wdziękiem i skromnością. Każdego dnia zadziwiał nas swym talentem i ciepłem" - wychwala Harry'ego Stylesa

Styles i Wilde nie tworzą szablonowego związku. 27-letni Harry jest młodszy od swojej ukochanej o dekadę. On nie ma dzieci, ona zaś wychowuje syna i córkę ze związku z Sudeikisem.

Zobacz również:

Alain Delon żegna się ze światem. Wzruszające słowa

Cary Fukanaga: Reżyser "Bonda" w Ukrainie. "To jest prawdziwe"

Johny Depp kontra Amber Heard. Proces będzie transmitowany w telewizji

Will Smith zrezygnował z członkostwa w Akademii Filmowej

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Harry Styles | Nie martw się kochanie
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy