Reklama

Reklama

Olivia Wilde nago. 37-latka pokazała odważne zdjęcia

Olivia Wilde nigdy nie miała problemów z rozbieranymi scenami. Na ekranie wielokrotnie prezentowała się w pełnej okazałości. Nie może więc dziwić, że ostatnio na podobną aktywność zdecydowała się na Instagramie.

Olivia Wilde

Olivia Wilde odsłania wdzięki na Instagramie

Olivia Wilde w minionych latach zaskarbiła sobie sympatię fanów z całego świata. Wielbiciele zachwycają się nie tylko jej kreacjami aktorskimi, ale również nietuzinkową urodą. 37-latka jest świadoma swojej popularności i co jakiś czas publikuje w sieci kadry, które rozpalają zmysły obserwatorów.

Aktorka zyskała ogromną rozpoznawalność dzięki serialowi "Dr House", gdzie wcieliła się w postać Trzynastki. Widzowie z pewnością pamiętają również jej kreacje w takich produkcjach, jak m.in.: "Tron: Dziedzictwo", "Wyścig" czy "Richard Jewell". Ostatnio Wilde z sukcesami próbuje swoich sił również po drugiej stronie kamery ("Szkoła melanżu")

Reklama

Wierni widzowie z chęcią śledzą nie tylko nowe filmy i seriale, w których można ją oglądać, ale również jej media społecznościowe. Amerykanka stara się być w stałym kontakcie z wielbicielami i chętnie udziela się w sieci, gdzie zamieszcza rozmaite kadry.

Ostatnio jej instagramowy profil, który śledzi niemal 4 mln internautów, zasiliły niezwykle odważne fotografie. Filmowa piękność odsłoniła na nich niemal wszystko.

Katarzyna Solecka

Czytaj również:

Polska pogodynka walczy z nowotworem. Są najnowsze wyniki badań

"Rolnik szuka żony 8": Gorące sceny z udziałem Krzysztofa i Bogusi!

Maciej Stuhr na polsko-białoruskiej granicy

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Olivia Wilde

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje