Reklama

Reklama

"Harry Potter 20. rocznica: Powrót do Hogwartu": Jest zwiastun!

Oryginalna obsada "Harry'ego Pottera" wkrótce powróci do Hogwartu. W internecie pojawił się zwiastun nowej produkcji. To świetna wiadomość dla fanów serii.

Oryginalna obsada "Harry'ego Pottera" wkrótce powróci do Hogwartu. W internecie pojawił się zwiastun nowej produkcji. To świetna wiadomość dla fanów serii.
"Harry Potter i Kamień Filozoficzny" /East News

Seria książek o przygodach "Harry`ego Pottera" skradła serca wielu czytelników na całym świecie. Niektórzy wychowywali się, dorastając wraz z bohaterami książek i filmów. Młodzi ludzie czekali na list z Hogwartu, przebierali się w szkolne szaty czarodziejów, zjadali czekoladowe żaby. Z roku na rok seria zdobywa nowych fanów i wciąż cieszy się popularnością.

Powrót do Hogwartu

Bohaterowie serii "Harry Potter" po raz kolejny przekroczą progi Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. Do sieci trafił zwiastun specjalnego programu związanego z tą kultową serią, nosi on tytuł "Harry Potter 20. rocznica: Powrót do Hogwartu".

Reklama

W jednym z fragmentów zwiastuna widzimy zbliżenie na najnowszy numer gazety czarodziejów "Proroka Codziennego", tytuł artykułu na pierwszej stronie brzmi: "Hogwart wita absolwentów". Kolejni aktorzy związani z serią dostają listy z zaproszeniami do szkoły i gromadzą się na słynnym peronie 9 i ¾.

Sprawdzona formuła

20 lat po premierze pierwszego filmu o przygodach młodego czarodzieja, czyli produkcji "Harry Potter i Kamień Filozoficzny", która odbyła się w 2001 roku, aktorzy gromadzą się by powspominać dawne czasy. Prawdopodobnie produkcja będzie mieć podobną formułę, jak w przypadku serialu "Przyjaciele" i specjalnego odcinka "Przyjaciele: Spotkanie po latach". 

Niewątpliwie aktorzy podzielą się z widzami ciekawostkami związanymi z pracami na planie. Możemy liczyć na zabawne historie i ciekawe anegdotki, zapewne nie zabraknie emocjonujących momentów. Seria 8 filmów pełnometrażowych powstała w oparciu o książki J.K. Rowling. Sukces "Harry`ego Pottera" zaowocował powstaniem filmów osadzonych w tym samym świecie, czyli "Fantastycznych zwierząt".

Wiadomo, że w "Harry Potter 20. rocznica. Powrót do Hogwartu" pojawią się między innymi: Daniel Radcliffe (Harry Potter), Rupert Grint (Ron Weasley),  Emma Watson (Hermiona Granger)Robbie Coltrane (Hagrid)Matthew Lewis (Neville Longbottom) czy Mark Williams (Artur Weasley), Helena Bonham Carter (Bellatrix Lestrange), Ralph Fiennes (Lord Voldemort) i Gary Oldman (Syriusz Black).

"Harry Potter 20. rocznica. Powrót do Hogwartu": Kiedy premiera?

Premiera programu specjalnego "Harry Potter: 20. rocznica. Powrót do Hogwartu" (ang. "Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts") odbędzie się 1 stycznia 2022. Data dotyczy platformy streamingowej HBO Max. Do tej pory nie znamy polskiej daty premiery, wiadomo jednak, że produkcja trafi na HBO GO.

Zobacz również: 

Najgorszy film w historii polskiego kina? Zmieszali go z błotem

Nie żyje znany polski aktor. Miał 64 lata

Niespodzianka w wielkim finale show TVN

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL