Reklama

Reklama

"Hotel Paradise 4". Wielki finał i rzut kulą. Kto wygrał?

Wielki finał czwartej edycji programu "Hotel Paradise" za nami! O zwycięstwo walczyły dwie pary: Sara Jezuit i Michał Adamczak oraz Natalia Majos i Łukasz Hryniewicki. Kto wygrał "Hotel Paradise 4"?

Wielki finał czwartej edycji programu "Hotel Paradise" za nami! O zwycięstwo walczyły dwie pary: Sara Jezuit i Michał Adamczak oraz Natalia Majos i Łukasz Hryniewicki. Kto wygrał "Hotel Paradise 4"?
Finał programu "Hotel Paradise 4" / hotelparadise.tvn7 /Instagram

"Hotel Paradise" od kilku sezonów absorbuje widzów telewizyjnej Siódemki. Poprzednie edycje programu wygrywali kolejno: Marietta Witkowska i Krzysztof "Chris" Ducki, Beata "Ata" Postek i Artur Sargsyan oraz Krystian Ferretti, który jako jedyny z finalistów zdecydował się rzucić złotą kulą. Przyszedł czas, by poznać zwycięzców lub zwycięzcę czwartej edycji. W poniedziałek 6 grudnia wyemitowano finał 4. edycji programu "Hotel Paradise 4".

"Hotel Paradise" 4: Finał

Czwarta edycja reality show "Hotel Paradise" była pokazywana na antenie TVN7 od 30 sierpnia. Po wielu tygodniach śledzenia przygód uczestników nadszedł decydujący moment – wielki finał. Znalazły się w nim dwie pary: Sara Jezuit i Michał Adamczak oraz Natalia Majos i Łukasz Hryniewicki. Głosami innych uczestników na ścieżce lojalności stanęli Sara i Michał.

Reklama

"Hotel Paradise" 4: Rzut złotą kulą

Sara Jezuit i Michał Adamczak stanęli razem na ścieżce lojalności. Do końca nie było wiadomo, czy pozostaną wobec siebie fair, czy może chęć zgarnięcia całej wygranej tylko dla siebie będzie silniejsza. Ostatecznie złota kula nie przetrwała w jednym kawałku. Sara, stojąc na polu z 90 tysiącami złotych, zdecydowała się ją rozbić. Tym samym została zwyciężczynią czwartej edycji "Hotelu Paradise".

Mocno zmieszany Michał zapewnił, że on nie podjąłby takiej decyzji. Miał nadzieję, że oboje dojdą do samego końca i podzielą się wygraną. Sara na sam koniec zadeklarowała, że część pieniędzy chce spożytkować razem z innymi uczestnikami "Hotelu Paradise".

Zobacz również: 

"Gulczas, a jak myślisz?": "Big Brother", gwiazdy i Andrzej Lepper

"Matrix Zmartwychwstania": Neo Keanu Reevesa "pamięta" [NOWY ZWIASTUN]

Katarzyna Łaniewska: Aktorka zaangażowana

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Hotel Paradise | finał

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy