Reklama

Reklama

"Enola Holmes": Millie Bobby Brown otrzyma rekordowe honorarium

Millie Bobby Brown ponownie wcieli się w rolę Enoli Holmes w drugiej części filmu dedykowanego młodszej siostrze słynnego detektywa, Sherlocka Holmesa. Popularność pierwszej części filmu "Enola" i niewątpliwa sława, którą młodej aktorce przyniósł udział w kultowy serialu "Stranger Things" zaowocowały bardzo okazałym honorarium za pracę na planie. Gwiazda za udział w filmie otrzyma 10 mln dolarów.

Według zapowiedzi Netfliksa, druga część filmu "Enola Holmes" z 2020 roku ma ukazać się jeszcze w tym roku. Platforma streamingowa z pewnością liczy na powtórzenie sukcesu jego pierwszej części. 

"Enola": Millie Bobby Brown z rekordowym wynagrodzeniem

Najwyraźniej kilka czynników wpłynęło na całkiem pokaźne wynagrodzenie głównej gwiazdy "Enoli". Według informacji podanych przez "Variety", Millie Bobby Brown zarobi 10 mln dolarów. Zważając na tę sumę, jak również fakt, że mówimy o 18-letniej gwieździe - "Variety" podkreśla, że dzięki tej sumie aktorka młodego pokolenia przeszła do historii, otrzymując najwyższą pensję z góry dla aktora w wieku poniżej 20 lat.

Reklama

W istocie w najnowszym rankingu, który opublikował serwis, młoda aktorka znalazła się wśród doświadczonych kolegów po fachu na liście najlepiej opłacanych aktorów filmowych i telewizyjnych, wielu z nich - Matta Damona, Emily Blunt, Timothee Chalamet - znacząco wyprzedzając.

Millie Bobby Brown jak na razie na brak zajęć i zastrzyk gotówki narzekać nie będzie. W przyszłym roku ponownie zjawi się na planie piątej i ostatniej części serialu "Stranger Things", który niewątpliwie wyniósł ją na wyżyny popularności.

Zobacz też:

Whoopi Goldberg potwierdza trzecią część "Zakonnicy w przebraniu"

"Zbrodnie przyszłości": David Cronenberg i body horror

Maya Hawke w scenie orgii. Tylko dla dorosłych widzów

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

PAP/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Millie Bobby Brown | Enola Holmes

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL