Reklama

Reklama

Elizabeth Olsen: Czy zagra w kolejnych filmach MCU? Jest komentarz

Na koncie filmu „Doktor Strange w multiwersie obłędu” jest obecnie 950 milionów dolarów zarobione w kinach na całym świecie. Wśród osób, które wciąż nie widziały tego filmu, jest jego gwiazda: Elizabeth Olsen. Aktorka miała okazję na seans, ale studio Disneya dostarczyło jej kopię, która nie sprostała jej wymaganiom.

Elizabeth Olsen ("WandaVision") odwiedziła Jimmy’ego Fallona w jego programie "The Tonight Show". Opowiedziała w nim, że wciąż nie miała okazji zobaczyć wyreżyserowanego przez Sama Raimiego filmu "Doktor Strange w multiwersie obłędu", w którym zagrała. Możliwość zobaczenia go w kinie podczas premiery została zaprzepaszczona przez przeziębienie. Kolejną szansą na seans był tzw. screener filmu dostarczony jej przez studio Disneya. To kopia filmu dostępna do obejrzenia w warunkach domowych jeszcze przed oficjalną premierą filmu na jakimkolwiek nośniku czy streamingu. Olsen uznała ją jednak za "rozpraszającą".

Reklama

Podobne screenery otrzymują między innymi dziennikarze przygotowujący przedpremierowe recenzje filmów. Znaki wodne na ekranie mają zminimalizować ryzyko wypłynięcia filmu do sieci. Trudne do usunięcia jednoznacznie wskazywałyby osobę, która doprowadziła do takiego wycieku.

Elizabeth Olsen: Co dalej w Wandą?

Elizabeth Olsen nie ma również pojęcia, jaka będzie jej przyszłość w Kinowym Uniwersum Marvela, w którym wciela się w postać Szkarłatnej Wiedźmy. Zarówno na dużym, jak i na małym ekranie.

"Bardzo chciałabym być częścią kolejnych projektów. Nikt mi jednak o niczym nie mówi. Nie kłamię, jestem beznadziejna w utrzymywaniu takich rzeczy w sekrecie. Nie wiem nic na temat mojej przyszłości zawodowej, ale dalej rozpuszczajcie te plotki, to może znów mnie zatrudnią" - śmieje się gwiazda.

Zobacz też:

"Elvis": Hugh Jackman zachwyca się kreacją Austina Butlera

Joe Turkel nie żyje. Aktor miał 94 lata

William Shatner: Powstaje dokument o gwiazdorze "Star Treka"

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Elizabeth Olsen | WandaVision | MCU

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL