Reklama

Reklama

"Czerwona nota": Kiedy premiera superprodukcji Netfliksa? [ZWIASTUN]

Netflix zaprezentował pierwszy zwiastun filmu "Czerwona nota". Superprodukcja, w której zobaczymy Gal Gadot, Dwayne'a Johnsona i Ryana Reynoldsa, zadebiutuje w ofercie platformy streamingowej 12 listopada.

Netflix zaprezentował pierwszy zwiastun filmu "Czerwona nota". Superprodukcja, w której zobaczymy Gal Gadot, Dwayne'a Johnsona i Ryana Reynoldsa, zadebiutuje w ofercie platformy streamingowej 12 listopada.
Ryan Reynolds, Gal Gadot i Dwayne Johnson to gwiazdy "Czerwonej noty" /Netflix /materiały prasowe

Gdy Interpol wystawia czerwoną notę — globalny list gończy za najbardziej poszukiwanymi przestępcami na świecie — do akcji wkracza najlepszy behawiorysta z FBI John Hartley (Dwayne Johnson). W czasie pościgu przypadkiem trafia w sam środek brawurowego skoku. Aby złapać najgroźniejszego złodzieja dzieł sztuki na świecie znanego jako "The Bishop" (Gal Gadot), musi współpracować z jego rywalem Nolanem Boothem (Ryan Reynolds) - tak brzmi fabularny zarys "Czerwonej noty".

Reklama

Szalona przygoda rzuci to — ku niezadowoleniu niektórych — nierozłączne trio w najdalsze zakątki świata, na parkiet taneczny, do więzienia i do dżungli. 

"Czerwona nota": Ten film kosztował Netfliksa 130 milionów dolarów

Produkcja została przerwana w marcu 2020 z powodu pandemii COVID-19. Zdjęcia, kręcone przy zachowaniu wszelkich środków bezpieczeństwa związanych z koronawirusem, udało się zakończyć w listopadzie 2020.

"Dopiero po powrocie do domu mam chwilę, żeby wrócić pamięcią do tych dwóch miesięcy kręcenia 'Czerwonej noty'. Nagrywanie filmu w czasie pandemii wymagało wielu poświęceń, głównie ze strony naszej ekipy. Przez 24 godziny i 7 dni w tygodniu byliśmy odizolowani i tylko wchodziliśmy na plan i z niego schodziliśmy. Członkowie ekipy przez kilka miesięcy byli z dala od swoich rodzin i pracowali jak diabli, żebyśmy bezpiecznie mogli dostarczyć jak najlepszy film. Od zawsze jestem przekonana, że coś wielkiego może powstać tylko z pomocą świetnego zespołu. To kolejny tego przykład" - napisała w ubiegłym roku na Instagramie Gal Gadot.

"Czerwona nota" to film, który ma rozpocząć całą serię. Jego budżet wynosił około 130 milionów dolarów, więc można się spodziewać emocjonującego widowiska.  Autorem scenariusza i reżyserem filmu jest Rawson Marshall Thurber ("Agent i pół", "Drapacz chmur").

Czytaj więcej:

Dwayne Johnson najlepiej zarabiającą gwiazdą na Instagramie!

Ryan Reynolds przyznał się do problemów psychicznych!

Gal Gadot pod wpływem alkoholu obcięła sobie kawałek palca!

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Czerwona nota

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL