Reklama

"Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu”: Jest pierwszy zwiastun!

11 listopada na kinowe ekrany trafi film "Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu”. Pojawił się właśnie oficjalny zwiastun produkcji.

11 listopada na kinowe ekrany trafi film "Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu”. Pojawił się właśnie oficjalny zwiastun produkcji.
"Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu” trafi do kin 11 listopada /Marvel Studios /materiały prasowe

Zanim zwiastun ujrzał światło dzienne, reżyser filmu "Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu", Ryan Coogler złożył hołd zmarłemu Chadwickowi Bosemanowi, który w pierwszej części - "Czarna Pantera" (2018) - zagrał główną rolę.

"Jego pasja, geniusz, duma, kultura i wpływ, jaki wywarł na całą branżę filmową, będą odczuwalne zawsze" - powiedział Coogler.

Reklama

"Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu": W hołdzie Chadwickowi Bosemanowi

"Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu" to kontynuacja filmu Ryana Cooglera z 2018 roku, który zdobył nominację do Oscara w kategorii najlepszy obraz. W sequelu miał ponownie zagrać Chadwick Boseman - scenariusz został napisany z myślą o nim, ale aktor zmarł w 2020 roku po walce z rakiem jelita grubego.

Pomimo tej tragedii, twórcy postanowili kontynuować prace nad częścią drugą - m.in. aby uhonorować hollywoodzkiego aktora.

Pierwszy oficjalny zwiastun filmu "Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu" trwa ponad dwie minuty i zaczyna się od piosenki Boba Marleya "No Woman No Cry", wykonywanej przez bohaterkę filmu. Sceny, które zostały pokazane w trailerze robią wielkie wrażenie. Fani "Czarnej Pantery" mogą przygotować się na spektakularne walki, efekty specjalne, nie brakuje również momentów wzruszających.

"Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu": Co wiemy o filmie?

Czy produkcja odpowie na pytania, które zadają sobie fani pierwszej części? Jak Marvel poradzi sobie ze śmiercią Bosemana i jak rozwinie się cała ta historia? Fabuła filmu trzymana jest w tajemnicy.

W filmie główne role grają: Lupita Nyong'oLetitia WrightAngela BassettDanai GuriraMartin Freeman.

W rozmowie z Interią Lupita przyznała, że nie jest łatwo pracować na planie bez Chadwicka Bosemana.

"Od kilku miesięcy cały czas jesteśmy w zdjęciach, z przerwami. Nie mogę niestety nic więcej powiedzieć poza tym, że film ukaże się na początku przyszłego roku i że praca przy tym projekcie bez Chada jest cholernie ciężka" - powiedziała aktorka.

Film "Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu" trafi do kin 11 listopada 2022 roku.

Zobacz też:

Ella Balinska: Córka polskiego hrabiego gwiazdą Netfliksa

Miss Jamajki w Bondzie. Po latach wyznała, że była seksualnie molestowana!

Ewa Krzyżewska: Polska Sophia Loren romansowała z aktorami-gejami

Sylvester Stallone walczy o prawa do serii "Rocky". "Bolesny temat"

"Powodzenia, Leo Grande": Kino, które łamie seksualne tabu [recenzja]

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy