Reklama

Reklama

Cormac Roth: Nie żyje syn aktora Tima Rotha. Miał zaledwie 25 lat

Cormac Roth, gitarzysta, kompozytor i producent, a prywatnie syn Tima Rotha, zmarł w wieku 25 lat. Rodzina wystosowała w tej sprawie oświadczenie.

Cormac Roth, gitarzysta, kompozytor i producent, a prywatnie syn Tima Rotha, zmarł w wieku 25 lat. Rodzina wystosowała w tej sprawie oświadczenie.
Cormac Roth (P) z ojcem Timem Rothem (L) /Brynn Anderson/Associated Press /East News

O śmierci Cormaca Rotha poinformował serwis Variety. Rodzina potwierdziła tragiczne wieści w specjalnym oświadczeniu.

"Był elektryczną kulą energii, jego duch wypełniony był ciepłem i dobrocią. Łagodna dusza, która przyniosła tyle szczęścia i nadziei otaczającym go ludziom. Smutek pojawia się falami, podobnie jak śmiech i łzy, kiedy myślimy o naszym pięknym chłopcu, który miał 25 lat i 10 miesięcy" - czytamy.

Kim był Cormac Roth?

Cormac Roth, prywatnie syn Tima Rotha, aktora znanego m.in. z filmów "4 Pokoje", "Wściekłe Psy" oraz "Niesamowity Hulk", ukończył Bennington College i był utalentowanym gitarzystą, kompozytorem i producentem.

Reklama

Na koncie miał EP-kę "Cormac" i wydany w 2018 roku album "Python".

W listopadzie 2021 roku na Instagramie Cormac ujawnił, że zdiagnozowano u niego rzadki nowotwór zarodkowy w trzecim stadium.

"Zabrał mi połowę słuchu, 27 kilogramów wagi, moją pewność siebie, ale będę kontynuował walkę dopóki nie dowiem się, jak go we mnie zabić" - pisał.

"To nie odebrało mi woli przetrwania ani miłości do tworzenia muzyki. Jeszcze mnie nie powaliło" - komentował i zachęcał wszystkich do regularnych badań. "Kochajcie wszystkich i upewnijcie się, że róbcie to, co kochacie" - dodał.  

Zobacz również:

Bruce Willis: Jak czuje się hollywoodzki gwiazdor? Jest nagranie!

"Uśmiechnij się": Nakręcony za 17 milionów horror zarobił już 140 milionów

Robbie Coltrane: Wzruszające pożegnanie córki 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Tim Roth

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy