Reklama

"Boscy": Penélope Cruz i Antonio Banderas znowu razem!

Penélope Cruz i Antonio Banderas zagrali głównych bohaterów hiszpańskiej produkcji "Boscy". Film pojawi się na ekranach polskich kin 13 maja 2022 roku.

Penélope Cruz i Antonio Banderas zagrali głównych bohaterów hiszpańskiej produkcji "Boscy". Film pojawi się na ekranach polskich kin 13 maja 2022 roku.
Kadr z filmu "Boscy" /materiały prasowe

Penélope Cruz i Antonio Baneras grają główne role w hiszpańskiej produkcji "Boscy", błyskotliwej i ostrej jak brzytwa komedii o świecie filmu i wszystkich grzeszkach show-biznesu.

Tytuł znalazł się w Konkursie Głównym 78. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji i z miejsca przyciągnął uwagę dystrybutorów z całego świata.

Reklama

"Boscy": Fabuła, obsada, zdjęcia

Ekscentryczny milioner postanawia stworzyć film, dzięki któremu zapisze się w historii. Aby tego dokonać, sięga po najlepszych z najlepszych. Na fotelu reżysera zasiada więc równie słynna co kontrowersyjna Lola Cuevas (Penélope Cruz), która do głównych ról w filmie angażuje prawdziwe legendy w swoim fachu. Jej wybór pada na hollywoodzkiego amanta Félixa Rivero (Antonio Baneras) oraz ikonę teatru Ivána Torresa (Oscar Martínez).

Problem w tym, że obaj panowie, choć w swoich kategoriach osiągnęli i zdobyli już wszystko, cierpią na przerost ego i delikatnie mówiąc, nieszczególnie za sobą przepadają. Żeby sprostać zaskakującym pomysłom Loli, aktorzy z najwyższej półki będą musieli znaleźć jednak wspólny język i zmierzyć się z dziedzictwem własnych karier. Pytanie tylko, kto z nich pozostanie na placu boju, kiedy po raz pierwszy wybrzmi słynne: "Kamera, akcja!"?

Autorami scenariusza i reżyseriami filmu są: Mariano Cohn, Gastón Duprat ("Honorowy obywatel", "Moje arcydzieło", "Sąsiad").

W rolach głównych występują: Penélope Cruz ("Vicky Cristina Barcelona", "Volver"), Antonio Banderas ("Ból i blask", "Desperado"), Oscar Martínez ("Honorowy obywatel", "Dzikie historie"), Irene Escolar ("Mroczna Argentyna", "Wilcza skóra") i Melina Matthews ("Megan Leavey", "Przywróceni").

Film "Boscy" trafi do polskich kin 13 maja 2022 roku.

Zobacz również:

Ukrainy będzie bronił Rambo? Sylvester Stallone komentuje

Sean Penn opuszcza Ukrainę? Zmierza do Polski

Ukraińska Akademia Filmowa: Apel o bojkot rosyjskich produkcji

Gwiazdy solidaryzują się z Ukrainą. Kto zabrał głos?

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Boscy (film) | Penélope Cruz | Antonio Banderas
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama