Reklama

Reklama

Gwiazdy solidaryzują się z Ukrainą. Kto zabrał głos?

"Łzy niedowierzania, że to się dzieje! NIE dla chorych ambicji i imperialistycznych zapędów Putina!" - napisała Małgorzata Kożuchowska na Instagramie. W mediach społecznościowych pojawiają się kolejne wypowiedzi gwiazd, potępiające atak Rosji na Ukrainę.

Wojna między Rosją a Ukrainą stała się faktem. "Dziś rano Rosja rozpoczęła nową operację wojskową przeciwko naszemu państwu. To nieuzasadniona i cyniczna inwazja" - oświadczyło Ministerstwo Obrony Ukrainy. 

Dramatyczna sytuacja na terytorium naszego sąsiada poruszyła wielu, a niektóre gwiazdy postanowiły publicznie wyrazić swój sprzeciw. 

Polskie gwiazdy w akcie solidarności z Ukrainą

Głos zabrała również była żona Cezarego Pazury, pochodząca z Ukrainy, Weronika Marczuk. Wystosowała na obserwatorów ważny apel. 

Swoją solidarność z Ukrainą wyraziła także Barbara Kurdej-Szatan, publikując zdjęcie ukraińskiej flagi. Do wpisu dodała hasztagi: "#Wolna Ukraina #Ukraina". 

Reklama

Z kolei Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała w mediach społecznościowych wymowną grafikę. 

"Sercem z Ukrainą" - napisała na Instagramie Maja OstaszewskaMichał Koterski również opublikował zdjęcie, w którym prosi o modlitwę z Ukrainę.  

Zobacz również:

"Donbas": Rosja zaatakowała Ukrainę. Proroczy film Siergieja Łoźnicy

Te polskie gwiazdy zmagały się z depresją

Jej romans z polskim muzykiem był skandalem! Zostawił dla niej żonę

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL